Rozmaitości
Poniedziałek, 17 września 2018 13:06

Środowiskowy Dom Samopomocy w Krynicy będzie miał nowy samochód

14 września Marta Mordarska, dyrektor Małopolskiego Oddziału PFRON w Krakowie przekazała na ręce Dariusza Reśko Burmistrza Krynicy-Zdroju promesę w wysokości 80 tyś zł na zakup samochodu przystosowanego do transportu osób niepełnosprawnych dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Krynicy-Zdroju w ramach programu „Wyrównywania różnic między regionami III”.
Przekazując to dofinansowanie życzę dalszej wzorowej pracy na rzec osób, które tej opieki potrzebują – powiedziała Marta Mordarska

Chciałem bardzo serdecznie podziękować Pani Dyrektor Marcie Mordarskiej za życzliwość i za tak znaczące dofinasowanie. Obecny samochód codziennie wykonuje ponad 300 km dziennie a na liczniku ma przejechane 300 tysięcy km. Dzięki tej promesie aktywność ŚDS w Krynicy-Zdroju będzie mogła być jeszcze większa – powiedział Burmistrz Krynicy-Zdroju.

Po przekazaniu promesy Pani Dyrektor Karolina Blaszkiewicz oprowadziła Panią Martę Mordarską po Środowiskowym Domu Samopomocy. ŚDS w Krynicy-Zdroju jest stawiany za wzorcowe miejsce w całej Małopolsce.

mat. prasowe
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl