Rozmaitości
Środa, 5 czerwca 2019 15:09

Spotkania poetyckie i literackie na Orawie

Muzeum – Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu Spotkania poetyckie i literackie.
Są to odbywające się cyklicznie spotkania z autorami pochodzącymi lub sympatyzującymi z Orawą, które umożliwiają zaprezentowanie im swojej osoby, swojej twórczości, a także nawiązanie bezpośredniego kontaktu z odbiorcami. Tym razem spotkanie będzie miało niecodzienny charakter – z okazji wznowienia przez Oficynę Wydawniczą "Rewasz" Przewodnika "Beskid Żywiecki" (wydanie III, poprawione i aktualizowane) Gośćmi skansenu będą jego autorzy - Stanisław Figiel, Paweł Franczak i Piotr Krzywda oraz redaktor Paweł Luboński. Wznowiona książka to nie tylko jedno z najlepszych opracowań turystycznych na temat samych gór i miejscowości, ale także kompendium wiedzy z zakresu przyrody, historii i nie tylko. Co więcej – swym zasięgiem obejmuje także Orawę i fragment Podhala.

Ponadto w trakcie wieczoru będzie także możliwość wysłuchania koncertu gitarowego uczniów Orawskiej Samorządowej Szkoły Muzycznej I st. z Jabłonki.

9 czerwca 2019 (niedziela), godz. 17.00
Plebania z Podwilka w skansenie Muzeum – Orawskim Parku Etnograficznym w Zubrzycy Górnej

Wstęp wolny.

s/
Extra Trapez
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl