Rozmaitości
Czwartek, 4 września 2014 23:46

Ruszył nabór kandydatów do Hokejowej Drużyny Akademickiej

NOWY TARG. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, przy współpracy z MMKS Podhale Nowy Targ organizuje nabór kandydatów do Hokejowej Drużyny Akademickiej.
Kandydat ubiegający się o przyjęcie na studia rejestruje się w systemie eKandydat i składa następujące dokumenty (dotyczy osób posiadających obywatelstwo polskie oraz cudzoziemców podejmujących studia na zasadach obowiązujących obywateli polskich):
1. kwestionariusz osobowy (do wydrukowania po zarejestrowaniu się przez system eKandydat);
2. kserokopię świadectwa dojrzałości i świadectwa ukończenia szkoły średniej (oryginały do wglądu)
3. kserokopię dowodu osobistego, a w przypadku osób nie posiadających obywatelstwa polskiego strony ze zdjęciem z paszportu (oryginał do wglądu);
4. dwie fotografie o wym. 35 x 45 mm na odwrocie podpisane imieniem i nazwiskiem, jedna przyklejona do kwestionariusza;
5. fotografię cyfrową zapisaną na płycie CD (szczegółowe wymagania)
6. dowód uiszczonej opłaty za postępowanie kwalifikacyjne (do wydrukowania po zarejestrowaniu się przez system eKandydat);
7. w przypadku laureatów i finalistów olimpiad i konkursów, kserokopię dokumentu potwierdzającego osiągnięcie w ogólnopolskich olimpiadach.

Rekrutacja na wszystkie kierunki i formy studiów na rok akademicki 2014/2015 odbędzie się w następujących terminach:
• rejestracja elektroniczna kandydatów do 16 września 2014 r. (w przypadku problemów z rejestracją elektroniczną prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobiste zgłoszenie się do Działu Nauczania i Spraw Studenckich PPWSZ)
• składanie dokumentów o przyjęcie na studia do 16 września 2014 r.

UWAGA: kandydaci na studia są zobowiązani do jednoczesnej rejestracji elektronicznej oraz złożenia wymaganych dokumentów rekrutacyjnych w nieprzekraczalnym terminie do 16 września 2014 r. W przeciwnym razie nie będą brani pod uwagę w postępowaniu kwalifikacyjnym na studia.

Przyjmowanie dokumentów o przyjęcie na studia:
budynek główny (Rektorat), II piętro w pokoju nr 223, 223a, 224 w dniach: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00

Szczegółowych informacji o rekrutacji udziela Dział Nauczania i Spraw Studenckich Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu
ul. Kokoszków 71, telefon: (18) 26 10 712, (18) 26 10 702 lub (18) 26 10 740
e-mail: dn@ppwsz.edu.pl

Ponadto kandydatów do akademickiej drużyny hokejowej składających dokumenty prosimy o przesłanie kopii kwestionariusza osobowego na adres MMKS Podhale.

źródło: MMKS Podhale
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl