Rozmaitości
Środa, 4 kwietnia 2012 20:06

Rozpoczęła się internetowa rejestracja kandydatek do czwartej edycji konkursu Miss Open Hair 2012

Do 11 czerwca trwa nabór internetowy do Miss Open Hair 2012. To międzynarodowy konkurs piękności dla dziewczt w wieku 18-25 lat. Ma on charakter konkursu otwartego dla wszystkich zgłaszających się kandydatek, jeżeli odpowiadają wymaganiom określonym w regulaminie.
Dziewczęta chętne do udziału w konkursie muszą wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.missopenhair.eu oraz odesłać uzupełnioną ankietę, którą każda z kandydatek otrzyma na swój adres e-mail. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń komisja wybierze 20 uczestniczek, które przyjadą do Sieradza na zgrupowanie.

W ubiegłym roku tytuł Miss Foto 2011 oraz główny Miss Open Hair 2011 przyznany został Marcie Fron z Mysłowic. Kandydatka ta zdobyła również uznanie wizażystów MUD Make-up Designory, gdyż została twarzą roku tej firmy. Miss Internautów 2011 została dziewiętnastoletnia Paulina Wysocka z Ciechocinka. Miss Stylu KSA została Agnieszka Wieprzycka ze Smolnicy. „Dziennik Łódzki” i tygodnik „Nad Wartą” przyznały tytuły: Miss - Ewelinie Kleszczyńskiej z Żar, I VICE Miss - Agnieszce Rybak z Radomia, a II VICE Miss Dorocie Kamińskiej z Jastrzębia-Zdroju.

Więcej informacji na stronie www.missopenhair.eu.

Zdj. Łukasz Sowiński

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl