Rozmaitości
Wtorek, 14 lutego 2017 23:09

Recital Wiktorii Węgrzyn "Historie Agnieszki Osieckiej" (zdjęcia)

Kolejną propozycją Teatru Ludowego na Dzień Zakochanych był recital Wiktorii Węgrzyn pod tytułem "Historie Agnieszki Osieckiej".
Wydarzenie było częścią akcji - 14. 02 - zakochaj się w Teatrze!


W Teatrze Ludowym dzisiaj na każdej ze scen o godz. 19 obejrzeliśmy inną sztukę. Na Dużej Scenie zobaczyliśmy „Prywatną klinikę”, na Scenie pod Ratuszem – „Wszystko o kobietach”, a na Scenie Stolarnia – „Recital Wiktorii Węgrzyn – Historie Agnieszki Osieckiej”.

Kilka słów o recitalu Wiktorii Węgrzyn pod tytułem "Historie Agnieszki Osieckiej"

To jej piosenki stały się muzyczną kroniką naszej współczesnej historii. Ale te piosenki to przede wszystkim Portrety. Portrety uczuć, emocji, marzeń, chwil, pozamykane w krótkich muzycznych historiach. Trzeba dzielić się tymi historiami… wracać do nich jak najczęściej, być w nich, cieszyć się nimi i martwić się o nie, szperać w nich, znajdować coś, ale tylko po tylko po to, aby zaraz zgubić… Historie niezwykłe i bardzo zwykłe. Twoje i moje.
Artystce akompaniował Dawid Rudnicki
Specjalnie dla widzów na wszystkich trzech scenach zagrano o godz. 19.00.

Widzowie mogli wybrać jeden ze spektakli i wysłać na adres promocja@ludowy.pl życzenia i wyznania miłości dla swojej drugiej połówki. Aktorzy teatru przeczytali je po spektaklu ze sceny.

Tomasz Cichocki
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl