Rozmaitości
Wtorek, 9 sierpnia 2016 10:42

Przygotowania do festiwalu Fair Play Dance Camp

Tancerze znani z teledysków Beyoncé, Justina Biebera, Gwen Stefani i innych gwiazd sceny. Warsztaty taneczne, imprezy, turnieje i pokazy z udziałem światowej klasy artystów. To wszystko podczas 10-dniowego festiwalu Fair Play Dance Camp, który rozpoczyna się właśnie w Krakowie. Ta wyjątkowa impreza potrwa do 18 sierpnia
Fair Play Dance Camp to największy w Europie edukacyjny festiwal taneczny. Na 10 dni przyciągnie do Polski ponad tysiąc miłośników tańca z całego świata. Będą oni doskonalić swoje umiejętności w zakresie tańca i choreografii pod okiem najbardziej cenionych artystów. Do Krakowa zjedzie światowa czołówka tancerzy, którzy na co dzień współpracują z takimi gwiazdami jak Beyonce, Justin Bieber czy Gwen Stefani. Najgorętsze nazwiska letniego festiwalu to Tricia Miranda (USA), Les Twins (Francja), Keone i Mari Madrid (USA), Kaelynn Harris (USA), Salah (Francja) - w sumie ponad 20 charyzmatycznych postaci z USA i Europy. Organizatorzy Festiwalu to pochodząca z Białegostoku formacja taneczna Fair Play Crew, której członkowie zachęcają: - W Europie nie ma drugiej takiej szansy, by w jednym miejscu uczyć się tańca od najlepszych. W sierpniu Kraków staje się niekwestionowanym centrum całego tanecznego świata.

Program festiwalu wypełniony jest od rana do wieczora intensywnymi warsztatami tanecznymi - w ciągu 10 dni odbędzie się ponad 90 godzin treningów. Ich uczestnicy będą podnosić swoje umiejętności, uczyć się technik zapamiętywania układów, dowiedzą się, jak efektywnie trenować i odżywiać się. Warsztaty przeznaczone są dla osób tańczących amatorsko, profesjonalnie i półprofesjonalnie.

Organizatorzy zapraszają także najmłodszych pasjonatów tańca: Fair Play Dance Camp KIDS to równoległa edycja wydarzenia, adresowana do dzieci w wieku 9-13 lat.

Program festiwalu to także wieczorne wydarzenie: imprezy klubowe, turnieje taneczne, pokazy. Punktem kulminacyjnym będzie zaplanowany na 13 sierpnia Fair Play Dance Camp SHOWCASE. Tego wieczoru, w krakowskim Kijów. Centrum, na jednej scenie zaprezentują swoje umiejętności największe gwiazdy festiwalu.

Wszystkie zajęcia, warsztaty i pokazy odbędą się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Tomasz Cichocki
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl