Rozmaitości
Piątek, 29 lipca 2016 15:21

Program 16. Jarmarku Podhalańskiego

Przedstawiamy szczegółowy program 16. Jarmarku Podhalańskiego. Organizatorzy zapowiadają święto folkloru, spotkanie z twórcami ludowymi, koncerty zespołów muzycznych, śląski dzień, strefę rodzinną dla małych i dużych, handlowe szwarc mydło i powidło, sportowe atrakcje, czy rozgrywki e-sportowe. Zapraszamy. Wstęp wolny.
19-21 sierpnia (piątek – niedziela) 2016
Rynek, pl. Słowackiego, parking przy MHL
Wstęp wolny

18 sierpnia (czwartek), MOK, al. Tysiąclecia 37
19.00 Widowisko słowno-muzyczne „Nowy Targ Moje Miasto”, zaprasza Zespół góralski „Śwarni”

19 sierpnia (piątek), Rynek
15.00 Zespół regionalny „Hyrni”
15.45 Zespół regionalny
17.00 Piesza Parada gazdowska (start w Parku Miejskim)
17.45 Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Májek”, Brno, Czechy
18.30 Dziecięcy zespół regionalny „Mali Śwarni”
19.00 Grupa Berries Times
19.20 Koncert Anita Czupta
20.00 Koncert Beti, Bobas i gość specjalny Mili Morena
20.50 Koncert Megitza Trio
22.00 Koncert Beata i Bajm
Dodatkowo:
9.00 – 13.00 Akcja krwiodawstwa (autobus za Ratuszem)
12.00 – 20.00 Twórcy ludowi, kiermasz rękodzieła, pamiątek, przysmaków regionalnych, handel wielobranżowy
12.00 – 22.00 Wesołe Miasteczko (parkingi przy Miejskiej Hali Lodowej)
13.00 – 20.00 Super Game e-sport – Nowy Targ

19 sierpnia (piątek), pl. Słowackiego
14.00 – 16.00 EkoAkcja: budujemy zamek
14.00 – 19.00 Wymaluj jarmark – tworzymy wspólnie duży obraz
15.00 – 18.00 Warsztaty "Dawne i bajkowe zwierzaki"
16.30 – 19.00 Majsterkowo – zaprasza Castorama
Dodatkowo:
14.00 – 19.00 Twórcy ludowi – pokazy i warsztaty dla małych i dużych
14.00 – 19.00 Podróżuj z Barankiem Loczkiem z Muzeum Podhalańskiego po Podhalu i Orawie
14.00 – 19.00 Akademia Juniora – zaprasza Kopalnia Soli Bochnia
14.00 – 19.00 Bzik Akademia – spróbuj sił w sporcie (Park Miejski)

20 sierpnia (sobota), Rynek
14.00 – 16.00 Blok zespołów litewskich, estońskich i białoruskich: ”Karagod", ”Karagodzinki”, ”Domino", ”Seluona“, "Avilys", ”Akrida", ”Gratsiya”, ”Art-Grotesk", ”Knopochki”
16.00 – 18.00 Deskorolkowy Świat i spotkanie z Olimpijczykami przy muzyce
18.00 Piotr Szewczyk i Jakub Misiniec z zespołem
19.00 Zespół CorNatura – Sylwia Basta „Silvana” i Samael F.F. Rodriguez
20.15 Zespół Future Folk
22.00 Zespół Pajujo
23.30 – 2.00 DJ Gromee
Dodatkowo:
9.00 – 13.00 Akcja krwiodawstwa (autobus za Ratuszem)
12.00 – 20.00 Twórcy ludowi, kiermasz rękodzieła, pamiątek, przysmaków regionalnych, handel wielobranżowy
12.00 – 22.00 Wesołe Miasteczko (parkingi przy Miejskiej Hali Lodowej)
13.00 – 20.00 Super Game e-sport – Nowy Targ

20 sierpnia (sobota), pl. Słowackiego
14.00 – 19.00 Klub Oręża Dawnego "Klinga" – obozowisko, pokazy, warsztaty, zabawy
14.00 – 19.00 Wymaluj jarmark – tworzymy wspólnie duży obraz
14.00 – 16.00 EkoAkcja: budujemy zamek
14.00 – 16.00 oraz 17.00 – 19.00 Warsztaty „Świat Plastyki – wiatrakowo”
16.00 – 16.30 Spektakl teatralny „Puk! Puk!” Teatr „Chrząszcz w trzcinie”
16.30 – 19.00 Majsterkowo – zaprasza Castorama
Dodatkowo:
14.00 – 19.00 Twórcy ludowi – pokazy i warsztaty dla małych i dużych
14.00 – 19.00 Podróżuj z Barankiem Loczkiem z Muzeum Podhalańskiego po Podhalu i Orawie
14.00 – 19.00 Akademia Juniora – zaprasza Kopalnia Soli Bochnia
14.00 – 19.00 Bzik Akademia – spróbuj sił w sporcie (Park Miejski)

21 sierpnia (niedziela), Rynek
14.00 – 16.30 Zawody Strongman: Górale & Ślązacy
16.30 – 21.00 Śląska biesiada: muzyka i kuchnia
Dodatkowo:
12.00 – 20.00 Twórcy ludowi, kiermasz rękodzieła, pamiątek, przysmaków regionalnych, handel wielobranżowy
12.00 – 22.00 Wesołe Miasteczko (parkingi przy Miejskiej Hali Lodowej)
13.00 – 20.00 Super Game e-sport – Nowy Targ

21 sierpnia (niedziela), pl. Słowackiego
14.00 – 19.00 Rezerwacianki z historią w tle – gry, zabawy i atrakcje KsiążKawiarni „Rezerwat”
14.00 – 16.00 Warsztaty „Świat Plastyki - wiatrakowo”
14.00 – 17.00 Gra terenowa „Wehikuł czasu: w poszukiwaniu naszego skarbu”
16.00 – 16.30 Spektakl teatralny „Paluszek” Teatr „Chrząszcz w trzcinie”
16.30 – 19.00 Majsterkowo – zaprasza Castorama
17.00 – 19.00 Koncert Willy Blake
Dodatkowo:
14.00 – 19.00 Twórcy ludowi – pokazy i warsztaty dla małych i dużych
14.00 – 19.00 Podróżuj z Barankiem Loczkiem po Podhalu i Orawie wraz z Muzeum Podhalańskim
14.00 – 19.00 Akademia Juniora – zaprasza Kopalnia Soli Bochnia
14.00 – 19.00 Bzik Akademia – spróbuj sił w sporcie (Park Miejski)

s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl