Golemo
Rozmaitości
Czwartek, 27 listopada 2014 00:23

Prezentacja portalu promującego Orawę (zdjęcia)

W Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce miał miejsce wernisaż oficjalnie otwierający działalność strony: odkryjorawe.pl. Portal współtworzy nasz kolega redakcyjny Łukasz Sowiński.
Na spotkaniu portal został przedstawiony zgromadzonym gościom w krótkiej prezentacji multimedialnej pt. "Orawa na nowo odkryta" oraz otwarto wystawę zdjęć krajobrazu orawskiego, autora fotografii zamieszczonych na promowanej stronie.

Orawa to piękny, ale nadal niedoceniony region pod względem turystycznym. Nowo-powstała strona ma zwiększyć zainteresowanie turystów spoza Orawy do odwiedzin. Na portalu znajdziemy opisane i pokazane na fotografiach wszelkie atrakcje turystyczne. Twórcom strony nie umknęło żadne ważniejsze wydarzenie kulturalne, czy rekreacyjno - sportowe dziejące się na Orawie. Można podziwiać także walory krajobrazowe regionu na fotografiach. Zdjęcia krajobrazu zostały wykonane często w rzadko odwiedzanych miejscach, dzięki czemu Orawa prezentuje się zupełnie z nowej strony.

Powstanie portalu odkryjorawe.pl jest niezbędnym uzupełnieniem do istniejącej bazy noclegowej, aby potencjalny turysta mógł znaleźć zarówno kwatery jak również atrakcje na Orawie.

Portal "odkryjorawe.pl" został utworzony dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" z zakresu "Małych projektów" Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 za pośrednictwem Stowarzyszenia Rozwoju Orawy.

er/zdj. Łukasz Sowiński
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl