Rozmaitości
Czwartek, 6 września 2018 20:12

Prawdziwy wojownik nie walczy na ulicy - bezpłatne treningi Ju Jitsu

"Prawdziwy wojownik nie walczy na ulicy” to inicjatywa Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, który powierzył jej realizację Stowarzyszeniu Grappling Kraków.
Projekt polegać będzie na przeprowadzeniu nieodpłatnych zajęć sportowych Ju Jitsu w wybranych przez instruktorów szkołach podstawowych. Instruktorzy SKKF AKYAMA Shihan Aleksander Kozieł, Sensei Jerzy Knutelski pod przewodnictwem Sensei Sebastiana Westrycha zajęcia będę prowadzić w Szaflarach, Zaskalu, Nowym Targu, Jabłonce Ostrowsku, Grywałdzie i Kluszkowcach. Przeprowadzenie zajęć rozpocznie się we wrześniu, a zakończy w grudniu 2018 roku. Programem nieodpłatnych zajęć sportowych objętych zostanie łącznie około 1500 dzieci, skupionych łącznie w 75 grupach szkoleniowych. Zajęcia będą się odbywały minimum raz w tygodniu w wymiarze 60 minut.

Ju-jitsu stanowi doskonałą bazę do realizacji celów takich jak przeciwdziałanie patologiom oraz budowanie prospołecznych postaw i właściwego kodeksu moralnego to zajęcia ogólnorozwojowe, kształtujące wytrzymałość, szybkość, siłę, zręczność, koordynację.

Bezpłatne treningi Ju Jitsu odbywają się w Szkole Podstawowej w Szaflarach w poniedziałki od 16.30 do 18.30, środy w Szkole Podstawowej w Zaskalu od 16.30 do 17.30, w Ricardo Gym Jabłonka we wtorki i piątki od 17.00 do 19.00. Zajęcia te będę również prowadzone w Szkole Podstawowej nr 9 Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1, by sport i sztuki walki były dla każdego. W razie pytań - telefon do organizatora 608375788.

opr. s/
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl