Rozmaitości
Piątek, 29 czerwca 2018 09:20

Powitanie Lata w Krynicy

Fanów dobrej muzyki i świetnej zabawy czekają trzy dni koncertów w ramach "Powitanie lata", które odbędzie się w Krynicy-Zdroju od 29 czerwca do 1 lipca.
W piątkowy wieczór na scenie wystąpi Ivan Komarenko ze swoim nieśmiertelnym hitem „Jej czarne oczy”.

W sobotę zobaczymy Renatę Przemyk, która w Krynicy zagra swoje największe hity z prawie 30 letniego dorobku artystycznego. Później scenę opanują młode polskie zespoły w ramach Festiwalu Supportów. Wieczorną gwiazdą będzie raper OSTR, jego albumy rozeszły się w ponad 300 tys. egzemplarzy, zaś sam artysta został dziesięć razy nominowany do nagrody Fryderyka

W niedzielę rockowe odkrycie ubiegłych lat, czyli Organek. Artysta, który szturmem zagościł na największych festiwalach polskiej sceny rockowej i alternatywnej a jego dwie płyty są już platynowe.

Na scenie nie zabraknie też lokalnych zespołów tanecznych Fruciaki, Funky Dolls, Butterfly Crew oraz zespołu muzycznego Orły.

Dzieciaki będą mogły skorzystać ze specjalnej strefy dla najmłodszych oraz zabaw na scenie z Ulą Pakułą, a wszyscy fani folkloru i lokalnych wyrobów, znajdą coś dla siebie na jarmarku regionalnym.

Podczas koncertów, prowadzona będzie również zbiórka pieniędzy na leczenie Norberta, który walczy z ciężką chorobą. Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny.

Powitanie lata zostało sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Krynicy-Zdroju.

źródło: Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl