Rozmaitości
Czwartek, 5 listopada 2020 11:00

Porodówka Nowej Generacji pracuje na powrót

Wznowiono zawieszone świadczenia Porodówki Nowej Generacji w Tuchowie. Udało się opanować problemy kadrowe i ruszyły przyjęcia Pacjentek.
Przypomnijmy, że w ostatnich zewnętrznych badaniach satysfakcji realizowanych przez fundację Rodzić po ludzku tuchowski Oddział Ginekologiczno-Położniczy zyskał najwyższe opinie w zakresie zadowolenia z opieki i kontaktu z dzieckiem po narodzinach. Zdecydowana większość, bo ponad 90 % Pań, wybiera tutejszą Porodówkę Nowej Generacji ze względu na rekomendację lekarza prowadzącego ciążę. 
Znaczący wpływ na tę decyzję mają także opinia o oddziale i warunki lokalowo-sanitarne. Rośnie liczba Pacjentek, które informacje o warunkach porodu czerpią od znajomych i od rodziny oraz z mediów społecznościowych.

Mocną stroną tuchowskiej porodówki pozostaje indywidualne podejście do każdej z Pacjentek czyli podmiotowość i życzliwość personelu. Zdecydowana większość Pań deklaruje, że ponownie wybrałyby Tuchów na miejsce porodu. Coraz więcej Pacjentek przygotowuje plan porodu, zazwyczaj konsultowany z położną. Część wypełnia ten dokument w szpitalu.

mat. prasowy
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl