Golemo
Rozmaitości
Piątek, 31 października 2014 09:43

Polskie piękności stawiają na rozwój

W krakowskiej kawiarni Pauza In Garden odbyły się warsztaty dla dwudziestu pięciu Finalistek konkursu Miss Polski 2014. Dziewczyny spotkały się z przedstawicielkami biznesu z Krakowa oraz Katarzyną Krzeszowską-Miss Polski 2012.
Przedsiębiorcze kobiety przez pryzmat zawodowych doświadczeń opowiadały jak osiągnąć życiowy sukces. Wśród prelegentów była Monika Handzlik, właścicielka Contact Europe, Maja Dylczyk- właścicielka Agencji Dylczyk Art., Joanna Mentel –blogerka prowadząca Blook me cooke.

Podczas zajęć dziewczyny dowiedziały się jak promować swój wizerunek. Poznały także techniki negocjacji i reklamy. Karolinie Trepce z Myszkowa, zwyciężczyni Miss Beskidów 2014 podobały się zajęcia podczas, których dowiedziała się jakie są możliwości rozwoju w dobie Internetu oraz jak reagować na krytykę.

Na jej koleżance Gosi Habdas z Żywca, wielkie wrażenie zrobiło wystąpienie Miss Polski 2012. Katarzyna Krzeszowska udowadniała finalistkom konkursu Miss Polski, że liczy się nie tylko piękno ale i umysł oraz umiejętność zachowania się. Podkreślała, jak istotną rolę odgrywa udział Miss w działalności charytatywnej. Do tej pory kandydatki na Miss nie brały udziału w tak wielostronnych tematycznie i ciekawych warsztatach. Akademia Dyplomacji i Wizerunku prowadzona przez Humaneo- współorganizatora gali „25-lecie Miss Polski” zadbała również o to aby młode piękności miały zajęcia z psychologiem, doradcą zawodowym oraz poznały swój profil osobowościowy. Okazuje się, że rosną nam nie tylko piękne ale i mądre dziewczyny.

Można odnieść wrażenie, że minęły czasy ostrej i bezpardonowej walki. „Nie staram się niczego zakładać. To wielki zaszczyt móc promować Polskę jeśli udało by się zostać Miss”- mówi Karolina. „Nie planuję wygrać”- dodaje Gosia Habdas, uczestniczka wyborów na Miss Nastolatek. „Doszłam wtedy do półfinału. Teraz moim celem było zakwalifikowanie się do finału w wyborach na Miss”- dodaje finalistka. Obydwie dziewczyny wspierają się nawzajem i przyjaźnią. Nie interesuje je rywalizacja „na zabój”. Udział w finale jest dla nich życiową przygodą, która wzbogaca ich świat. 7 grudnia finalistki spotkamy w Krynicy Zdroju na gali z okazji „25-lecia Miss Polski”

Anna Mączka
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl