Rozmaitości
Środa, 8 maja 2013 18:36

Podsumowanie Nowotarskiej Gali Drużyny Mistrzów (filmy z walk finałowych)

NOWY TARG. Niedzielna Gala nie przeszła bez echa. To komplement pod adresem organizatorów, bowiem większość wydarzeń organizowanych w mieście - pojawia się i znika nie wywołując żadnej refleksji. W przypadku NGDM emocje jakie wywołały i same walki, i werdykty sędziowskie - być może przerodzą się w potrzebę organizacji kolejnych tego typu imprez. Ale kilka spraw trzeba poprawić.
- Wyszło dobrze jak na pierwszą taką imprezę organizowaną przez NKSW i Herkules Gym. Oczywiście nie obyło się bez "wpadek", takich jak nagłośnienie - za co organizatorzy przepraszają publiczność. Niestety firma, która nagłaśniała Galę nie wywiązała się ze swego zadania - tłumaczą organizatorzy.

I dodają: - Co do samych walk, odbyły się one na dość dobrym poziomie i wywoływały sporo emocji wśród publiczności. Sporo się nauczyliśmy i wyciągnęliśmy wnioski z tej Gali. Mamy nadzieję, że za rok uda się zorganizować kolejną taka imprezę dla mieszkańców Podhala.

Zobaczmy raz jeszcze walki finałowe:
Łukasz Pławecki vs Damian Tyszkiewicz / 71 kg w formule Low Kick


Tomasz Sarara vs Wojciech Jastrzębski / +91 kg w formule K1Walka najlepszego zawodnika z NKSW Hoły Team, czyli Adrian Krauzowicz vs Bartosz Zając / 65 kg w formule K1


s/ zdj. Michał Adamowski
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl