Rozmaitości
Czwartek, 25 sierpnia 2016 21:07

Piłkarze u starosty (zdjęcia)

Starosta nowosądecki Marek Pławiak gościł dzisiaj grupę piłkarzy z drużyny The Reds, która wygrała tegoroczną Sufigs Ligę Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego.
- Bardzo dziękuję za wsparcie, którego nam pan udzielił – mówił Łukasz Frączek, pomysłodawca powołania Sufigs Ligi Orlika. – Mam nadzieję, że możemy liczyć na pomoc przy organizacji kolejnych edycji imprezy, które będą miały o wiele większy zasięg.

Starosta Marek Pławiak podkreślił, że wspiera osoby i inicjatywy realizowane z taką pasją i zaangażowaniem, promujące zdrowy styl życia i Ziemię Sądecką.

- Gratuluję zorganizowania ligi, w którą zaangażowanych było ponad 200 zawodników, sędziowie i osoby wspierające – dodał starosta. - Cieszę się, że ta impreza na stałe wpisze się w sportowy kalendarz Powiatu Nowosądeckiego.

Starosta objął patronat honorowy nad Sufigs Ligą Orlika. Podsumowanie sportowej imprezy odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu w pierwszych dniach sierpnia. Przybyli tam sportowcy i sponsorzy, którzy wspierali rozgrywki. Zwycięzcą okazała się drużyna The Reds przed Gold Teamem i Kamexem.

zdj. Maria Olszowska

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Toyota Yaris
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl