Rozmaitości
Czwartek, 29 sierpnia 2013 01:05

Piknik Rodzinny w Spytkowicach (zdjęcia)

Było rodzinnie i to bardzo. Taki cel mieli organizatorzy Pikniku Rodzinnego w Spytkowicach pod honorowym patronatem wójta gminy Spytkowice Franciszka Sidełko.
Na terenie Kompleksu Beskid powstało istne wesołe miasteczko dla dzieci. Dmuchany zamek, zjeżdżalnia, plac zabaw, sztuczna krowa, malowanie twarzy, balon firmy PCD Salami sprawiły najmłodszym wiele radości.

Nie zabrakło występu miejscowego dziecięcego zespołu regionalnego „Krzesani”. Młodzieżowa Ochotnicza Grupa Ratownicza z Rabki – Zdroju zaprezentowała techniki ratownictwa - opatrzenie ran w symulowanej sytuacji (2 poszkodowanych) oraz wykonanie pozycji bocznej bezpiecznej.

Poza sceną każdy mógł poćwiczyć sprawdzenie oddechu i wykonanie RKO. Dzieci otrzymały przypinki z logiem akcji "Mały ratownik" którą prowadzi grupa. Ponadto na scenie zaprezentowali ewakuację z miejsca niebezpiecznego.

O dobrą zabawę zadbał DJ Gregory, który w humorystyczny sposób przeprowadzał konkursy nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Piknik odbył się tuż po zakończeniu finału biegów górskich Beskid Ski Cross, dlatego nie mogło się obyć bez biegów górskich dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez Stanisława Trybułę. Podczas pikniku rozdanych zostało wiele nagród rzeczowych, w tym karnetów do wykorzystania w sezonie zimowym 2013/2014 na Stacji Narciarskiej „Beskid” zlokalizowanej tuz obok hotelu.

organizator: Kompleks Beskid w Spytkowicach, zdj. Marcin Brzózka - www.mbtradex.pl
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl