Rozmaitości
Poniedziałek, 5 marca 2018 13:20

Pierwszy górski zimowy Runmageddon w Wierchomli - zapowiedź

24 i 25 marca po raz pierwszy w historii cyklu odbędzie się Zimowy Runmageddon Górski. Organizatorzy spodziewają się 2000 osób żądnych ekstremalnych wrażeń.
Runmageddon to ekstremalny bieg z przeszkodami, który tym razem zostanie umiejscowiony w trudnych górskich warunkach w scenerii zimowej. – Drastycznie niskie temperatury, różnica przewyższeń, mordercze przeszkody – z tym będą musieli zmierzyć się uczestnicy Runmageddonu na rozległych terenach kompleksu Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla. Pierwszy Zimowy Runmageddon Górski będzie ogromnym testem sprawności fizycznej oraz charakteru startujących – mówi Jarosław „Jaro” Bieniecki, prezes Runmageddonu.Pierwsze tego typu wydarzenie w ramach cyklu to także pierwsza w takiej skali impreza biegowa skoncentrowana na terenie Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla.

– Pierwszy zimowy Runmageddon na naszej stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to wydarzenie, na które czekamy z niecierpliwością. Pierwszy raz w sezonie zimowym będziemy gościć zarówno narciarzy oraz snowboardzistów, jak i zwolenników biegów ekstremalnych. Liczymy na to, że zima dopisze i zapewni moc wrażeń wszystkim, którzy pojawią się na naszych stokach – mówi Przemysław Kutnyj, rzecznik prasowy Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla i ***Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort.Wierchomla Mała, gdzie znajduje się ośrodek, zlokalizowana jest w Popradzkim Parku Krajobrazowym, który zajmuje przeważającą część Beskidu Sądeckiego. Miejscowość stanowi wysokiej klasy połączenie walorów turystycznych, rekreacyjnych, jak i historycznych. Zimą za sprawą stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna – niewielka wioska Wierchomla zamienia się w kurort z prawdziwego zdarzenia.

Specjalne pakiety pobytowe: http://www.wierchomla.com.pl/ceny-i-pakiety/szczegoly-oferty?OfferID=107114
Zapisy na wydarzenie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/gorski-zimowy-runmageddon-wierchomla-mala-24-03-2018

opr.s/

źródło: mat. prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl