Rozmaitości
Wtorek, 1 lipca 2014 23:23

PSTRYK! PSTRYK! - konkurs fotograficzny "Jedziemy do wód"

Widzieliście już wystawę „Jedziemy do wód” w Kamienicy Hipolitów? Jeżeli tak, to aparaty w dłoń i zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie!
Rusza konkurs fotograficzny związany z wystawą „Jedziemy do wód”. Zdjęcia można nadsyłać do 7 sierpnia na adres: konkursy@mhk.pl - w tytule wiadomości należy wpisać „Konkurs fotograficzny”. Fotografie muszą mieć maksymalnie 2 Mb.

W trakcie rozstrzygnięcia konkursu zostanie wyłonionych trzech Laureatów, których fotografie zostaną najlepiej ocenione przez specjalnie do tego celu powołaną komisję. Laureaci Konkursu zostaną poinformowani o Nagrodzie drogą e-mailową, w terminie 2 dni od dnia zakończenia Konkursu.

Oficjalne ogłoszenie Zwycięzców nastąpi na finisażu wystawy oraz na profilu Facebook Muzeum Historycznego Miasta Krakowa do końca dnia 10 sierpnia br.

Za pierwsze i drugie miejsce Zwycięzcy otrzymają voucher dla dwóch osób w Hotelu Nawigator *** w Szczawnicy, ufundowany przez firmę Thermaleo Sp. z o. o. (szczegóły pobytu: jeden nocleg; śniadanie, lunch i obiadokolacja dla dwóch osób, wstęp do Muzeum Uzdrowiska i Galerii Pijalni Wód), wydawnictwo książkowe MHK oraz kartę wolnego wstępu dla dwóch osób do wszystkich oddziałów MHK , ważną do końca 2014 r.

Ci, którzy jeszcze nie zdążyli odwiedzić Kamienicy Hipolitów i chcieliby wziąć udział w konkursie zapraszamy do obejrzenia wystawy, później wystarczy tylko… PSTRYK!
Dodatkowe informacje o konkursie: promocja@mhk.pl

źródło: material prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl