Rozmaitości
Czwartek, 15 października 2020 22:31

Ogólnopolski Tygodzień Kariery w Małopolsce

Rodzic wspiera – dziecko wybiera czy Kobieta sukcesu - pasja i kariera w jednym, czyli jak osiągnąć sukces zawodowy – to tylko wybrane tematy krótkich warsztatów, z których będzie można skorzystać w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Małopolsce, który w tym roku odbywa się od 19 do 23 października.
W sumie do dyspozycji uczestników OTK będzie prawie 130 wydarzeń, przede wszystkim w formie zdalnej.

Teleporady, konsultacje i spotkania online to kolejna część propozycji. Organizatorzy przygotowali różnorodną ofertę m.in. dla młodzieży – Zaprojektuj własną drogę zawodową i osiągnij sukces, dla osób po 50. roku życia: Kariera nie zna granic, a dla wszystkich chętnych: Tydzień z informacją „Informacja siłą dobrego wyboru”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w XII konferencji „Małopolska otwarta na wiedzę” – Wyzwania świata online: społeczeństwo, edukacja, rynek pracy, która odbędzie się od 19 do 21 października, po raz pierwszy całkowicie zdalnie. Organizatorzy mają również ofertę specjalną dla członków Kół Gospodyń Wiejskich i sołtysów z Małopolski, których 22-23 października zapraszamy na zdalne III Małopolskie Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju.

Ci, którzy chcieliby zastanowić się nad swoim życiem zawodowym będą mieli okazję porozmawiać online z doradcą zawodowym, a osoby pracujące, w wieku powyżej 25 roku życia, z maksymalnym wykształceniem do poziomu matury, które chciałyby otrzymać dofinansowanie do szkoleń, zachęcamy do udziału w wydarzeniach projektu Kierunek Kariera.

W tym roku Ogólnopolski Tydzień Kariery organizowany jest pod hasłem Doradzamy zawodowo – wybieramy odlotowo. W programie będzie można znaleźć m.in.: konsultacje, warsztaty i szkolenia. Dodajmy raz jeszcze, że wszystko zupełnie za darmo!

Młodzież szkolna i studenci, dorośli oraz seniorzy, a więc każdy, kto tylko ma ochotę przekonać się, że uczenie jest naprawdę przyjemne, znajdzie w ofercie OTK w Małopolsce coś dla siebie.

Pełny harmonogram małopolskich wydarzeń dostępny jest na www.pociagdokariery.pl. Informacje dostępne są również na http://www.facebook.com/pociagdokariery. Na niektóre z wydarzeń obowiązują wcześniejsze zapisy. Zapraszamy!

Inicjatorem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Za koordynację OTK w Małopolsce odpowiada Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

mat. prasowe
Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl