Rozmaitości
Poniedziałek, 20 marca 2017 15:46

Odnawialna energia w Szaflarach

Do 10 kwietnia mieszkańcy gminy Szaflary mogą składać zgłoszenia do udziału w projekcie, w ramach którego można otrzymać dofinansowanie na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła lub kolektorów słonecznych.
Zainteresowani mieszkańcy mogą składać dokumenty zgłoszeniowe w biurze Podhalańskiej LGD w Białym Dunajcu (ul. Jana Pawła II 310) oraz w biurze Gminnego Centrum Kultury Promocji i Turystyki w Szaflarach (ul. Zakopiańska 18) do 10 kwietnia.

W piątek odbyło się spotkanie z mieszkańcami gminy Szaflary na ten temat, które prowadziła firma Dotacje Optymalne DO EKO Spółka z o.o.. Jak poinformowano, możliwe będzie dofinansowanie zakupu i montażu instalacji w wysokości 60% kosztów kwalifikowanych (kosztów netto). Projekt będzie realizowany przez gminę wyłącznie w przypadku otrzymania dofinansowania ze środków RPO WP.

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej gminy Szaflary (www.szaflary.pl), stronie Podhalańskiej LGD (www.podhalanska.pl) oraz w wersji papierowej w siedzibie biura.

Więcej informacji na temat ww. projektu udziela biuro Podhalańskiej Lokalnej Grupy Działania pod nr tel. 18 20 11 543 w godzinach pracy biura (pon-pt od 8:00 do 15:00 ).

opr.s/

źródło: UG Szaflary

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl