Rozmaitości
Środa, 2 lipca 2014 21:39

Nowy spektakl Cyrku Korona (zdjęcia)

ZAKOPANE. Cyrk Korona zaprezentował na Równi Krupowej nowy program pt. "Kamera - Akcja". To widowisko łączące w sobie elementy sztuki cyrkowej i teatru, wzbogacone o rewię zwierząt egzotycznych i domowych. W trakcie tournée największy cyrk w Polsce planuje wystawić ponad 250 spektakli w blisko 150 miastach na terenie całego kraju.
Komik, Mr. Chap wcielił się w rolę zwariowanego reżysera, który scala wszystkie prezentowane na scenie numery. Publiczność zgromadzona pod namiotem cyrkowym wprowadzona została na plan filmowy, wcieliła się w statystów, biorących aktywny udział w przedstawieniu.

Trio akrobatyczne rezygnowało z trapezu na rzecz olbrzymiego żyrandola. Powrotem do lat 60-tych był pokaz koni arabskich i cobów w stylistyce typowej dla filmu „Mamma Mia”. Gwiazdami spektaklu byli Bracia Addis z Etiopii, którzy prezentowali gry ikaryjskie. Młodzi i utalentowani artyści są laureatami Festiwalu City of Latina 2012, którzy popularność zyskali dzięki występowi w show telewizyjnym „Le Plus Grand Cabaret du Monde”, prezentowanego we Francji. Na scenie nie zabrakło finalistów programu „Mam Talent”, którzy prezentowali napowietrzny balet na szarfach.

opr.s/zdj. Piotr Korczak

źródło: material prasowy

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl