Golemo
Rozmaitości
Wtorek, 16 września 2014 00:02

Nowotarżanki wywalczyły awans do finału Pucharu Europy. Ale nie stać ich na wyjazd (film)

Pod koniec sierpnia wicemistrzynie Polski w unihokeju, zawodniczki MMKS Podhale Nowy Targ grając w eliminacjach do Pucharu Europy wywalczyły awans do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 7 – 12 października w Norwegii.
- Mecze rozgrywane będą w dwóch grupach. W jednej my i zespoły z Rosji i Norwegi, a w drugiej - Gdańsk, Norwegia i Słowacja - tłumaczą zawodniczki.

Wyjazd do Norwegii wiąże się z kosztami, które przewyższają ich możliwości finansowe. Zespół prosi więc o finansowe wsparcie. Unihokeistki MMKS to waleczne Góralki, które na pewno na zawodach dadzą z siebie wszystko i wyjazd na Turniej Finałowy to spełnienie marzeń w karierze sportowej, a i wydarzenie, którego szybko może się nie udać powtórzyć. Wyjechać ma 17 dziewcząt i 3 opiekunów. Koszt całościowy zamyka się w kwocie ok.25 tysięcy złotych.- Żeby zagrać w eliminacjach w Zielonce wydaliśmy około 8 tysięcy. W związku z tym zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich, którzy mogą pomóc dziewczynom zrealizować marzenia i by mogły zagrać w tym międzynarodowym turnieju. Na dzień dzisiejszy udało się na zgromadzić ok. 4 tysięcy złotych. Jest to stosunkowo niedużo i wiele brakuje. Szukamy osób, firm, z którymi możemy nawiązać umowy sponsorskie oferując w zamian reklamę i podziękowanie na różnych portalach społecznościowych. Szukamy kogoś, kto zafundowałby nam busa do Norwegii (ewentualnie pojechałby tylko po kosztach paliwa). Mile widziany byłyby osoby, które mogłyby zafundować stroje meczowe, stroje treningowe, dresy, może też sprzęt sportowy. Mamy nadzieje, że znajdą się ludzie o dobrym sercu, którzy nam pomogą i dadzą szansę dziewczynom na udział w tym turnieju - apeluje kierownik drużyny Włodzimierz Mamak.

Kontakt do kierownika drużyny - tel. 604 154 342 mail: W.Mamak@interia.eu
Nr konta Unihokeja dziewcząt 72 88120005 0000 0000 0101 0010

Szymon Pyzowski, opr.s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl