Rozmaitości
Wtorek, 1 kwietnia 2014 20:43

Nowotarskie Targi Edukacji i Pracy (zdjęcia)

NOWY TARG. Zorganizowane w MOK - Targi Edukacji i Pracy odwiedziło kilkaset uczniów zarówno ze szkół średnich jak i gimnazjalnych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska Centrum Nauki i Biznesu Żak oraz Policealnego Studium Zawodowego, na których między innymi można było sobie zrobić makijaż, manicure lub zmierzyć ciśnienie.
Przed Ośrodkiem Kultury - Zespół Szkół im. Władysława Orkana w Marcinkowicach zaprezentował pokaz pierwszej pomocy oraz samoobrony.

Poszukujący nowego zawodu z pewnością znaleźli dla siebie coś interesującego. Apeiron Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego prezentowała film z ćwiczeń, które mają przygotować przyszłych ochroniarzy.

Staropolska Szkoła Wyższa, która ma swoje oddziały zarówno w Bochni jak i Wieliczce oferowała kierunki na wydziałach ekonomicznym, pedagogicznym oraz nauki o zdrowiu. Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II oprócz kierunków - takich jak filozofia, teologia czy nauki o rodzinie - oferuje również studia dziennikarstwa na prężnie rozwijającym się wydziale nauk społecznych. Małopolskie Centrum Edukacji zaprezentowało nowe kierunki na studiach podyplomowych oraz liczne inne placówki szkolne, którymi zarządza.

Nie zabrakło również przedstawicieli szkół średnich ze szkół licealnych ekonomicznych i rolniczych, których stoiska cieszyły się również dużym powodzeniem .

Organizatorem Targów była firma Bimage z Olkusza, która zrealizowała już kilkadziesiąt imprez targowych dla młodych ludzi na Śląsku i Małopolsce.

opr.s/ zdj. Michał Bachulski

źródło: material prasowy

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl