Rozmaitości
Czwartek, 27 czerwca 2013 23:02

Nowotarski Jarmark Podhalański - twórcy ludowi

NOWY TARG. Tegoroczny Jarmark Podhalański trwać będzie w dniach 23-25 sierpnia. Skoro Jarmark Podhalański - to twórcy ludowi, którzy będą zarówno mieć swoje stoiska jak i dodatkowo pokazy. Poniżej lista twórców prezentujących swe wyroby na XIII Jarmarku.
Twórcy ludowi - pokazy rękodzieła
Teresa Rusnak - tkanie
Jan Rusnak - przędzenie i uzdajanie wełny
Zdzisław Kula - pantofle
Władysława Barbara Korona - świece i figurki z wosku
Miroslav Semančík - rzeźba
Marek Mazur - kowalstwo artystyczne
Józef Gombos - wyroby z drewna

Lista zakwalifikowanych twórców na XIII Jarmark Podhalański
1. Barbara Ruchała malarstwo olejne, biżuteria
2. Józef Bąk rzeźba
3. Beskid Art Deco „Cepry” stroje ludowe, koronki, haft
4. Piotr Biłak malarstwo na szkle, rzeźba
5. Magdalena Grabińska torby, biżuteria, maskotki
6. Danuta Jasińska-Mróz malarstwo olejne
7. Sabina Kijas pisanki, biżuteria szydełkowa
8. Anna Bałazy malarstwo, batik
9. Tomasz Bohdanowicz rzeźba , płaskorzeźba
10. Brzeze Gmina słoma, rzeźba, malarstwo
11. Bernadetta Caputa zdobnictwo bibułkowe
12. Marta Czarnecka decoupage, filc
13. Jolanta Czernek malarstwo, zabawki szyte
14. Jadwiga Duchnicka bibułkarstwo
15. Gabriel Szyrszeń rzeźba, odlewy
16. Galeria Zosi rękodzieło, galanteria kuchenna
17. Barbara Gał malarstwo na szkle
18. Anna Gołda zabawki ręcznie szyte
19. Lesław Hypiak miody, świece z wosku
20. Beata Jankowiak patchwork zabawki szmaciane
21. Janusz Magiera malarstwo
22. Grzegorz Jaros rzeźba
23. Artur i Irina Jaskowiak zabawki ekologiczne
24. Waldemar Kędzierski ceramika, witraże
25. Barbara Kościak-Jędrol malarstwo , dziewiarstwo
26. Barbara Kościółek malarstwo olejne, akwarela
27. Danuta Kucharczyk wyroby szydełkowe
28. Andrzej Kuźma (Kułach Joanna) rzeźba
29. Laboratorium Sztuki malarstwo
30. Jadwiga Młynarczyk decoupage
31. "Pasja" Jordanowskie Stowarzyszenie Twórców malarstwo, rzeźba, haft
32. Zofia Pawełek zdobnictwo bibułkowe
33. Ewa Maria Piechota sztuka pergaminowa, masa solna
34. Promyk ŚDS prace osób niepełnosprawnych
35. Pudełko Magdalena " BOOTIQ" biżuteria
36. Maria Ewa Pycińska koronka frywolitkowa
37. Barbara Ruchała /Laura Art. malarstwo olejne, akwarela
38. Jan Rusnak przędzenie ręczne wełny, tkanie
39. Samba Ifrah Ndiaye Instrumenty
40. Renata i Stanisław Starzec malarstwo, rzeźba
41. Jarosław Supernak malarstwo na desce
42. Danuta i Eugeniusz Wieliczko rzeźba z drewna, koronki
43. Robert Worwa malarstwo na szkle
44. Andrzej Wróbel obrazy, wyroby drewniane
45. Małgorzata Zaziąbło bizuteria szydełkowa, torebki

opr.s/
Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl