Rozmaitości
Środa, 20 sierpnia 2014 11:12

Nowotarska Miejska Orkiestra Dęta na Jarmarku Podhalańskim

NOWY TARG. W piątek o 14:00 z Parku Miejskiego na Rynek przejdzie korowód z władzami Miasta, mieszkańcami i zespołami regionalnymi. Paradę rozpoczynającą Jarmark Podhalański poprowadzi Miejska Orkiestra Dęta. - Nasza orkiestra zaprezentuje się publiczności najpierw w paradnym przemarszu, a później podczas popołudniowego koncertu - przypomina Piotr Twardowski.
- W defiladzie usłyszymy przede wszystkim marsze, bowiem to właśnie one najwłaściwiej odpowiadają tego typu uroczystym przemarszom. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w pochód od samego Parku Miejskiego, lub też towarzyszeniu paradzie na ulicach. Przemarsz nie będzie długi, ale na pewno niósł będzie radość ukrytą choćby w muzyce - dodaje.

To jedyny moment włączenia się zespołu w JP. - Dzięki przychylności naszej "szefowej", czyli dyrektor MOK Barbary Pachniowskiej, o godzinie 18:00 zaprezentujemy się na rynkowej scenie, podczas godzinnego występu. Choć wielu z Państwa za pewne zna już utwory z naszego repertuaru, tym niemniej zapraszamy zarówno na przemarsz, ale szczególnie na koncert. Będzie to pierwszy tak duży, bo podczas tak znacznego wydarzenia jakim jest Jarmark Podhalański, koncert Miejskiej Orkiestry Dętej. Do zobaczenia na Jarmarku Podhalańskim! - zaprasza w imieniu Orkiestry Piotr Twardowski.

opr.s/ zdj. Zbigniew Krauzowicz
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl