Rozmaitości
Poniedziałek, 28 maja 2018 21:30

Niezwykłe święto tańca w Galerii Kazimierz

3 czerwca za sprawą turnieju Egurrola Challenge Galeria Kazimierz wypełni się emocjonującą taneczną rywalizacją. Zachwycające pokazy umiejętności krakowskich tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, założyciel szkoły Egurrola Dance Studio. Tego dnia będzie można również wziąć udział w warsztatach z Dominikiem Rupińskim, jednym z największych polskich muserów.
Egurrola Challenge to jedyny taki turniej tańca dla dzieci i młodzieży, na którym króluje taniec, emocje i pozytywna energia. W pierwszy weekend czerwca na scenie zobaczymy młodych tancerzy Egurrola Dance Studio, którzy zawalczą o medale i nagrody. Tancerze wystąpią w pokazach solowych, duetach oraz formacjach, prezentując najbardziej widowiskowe style taneczne i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru.

Uczestników turnieju w tanecznej rywalizacji będzie dopingował sam Agustin Egurrola. Tym bardziej będzie to świetna okazja, by porozmawiać z założycielem szkoły, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.- Egurrola Challenge to dla mnie niezwykle ważne wydarzenie, dlatego zapraszam do wspólnego udziału w tym fantastycznym turnieju. Jestem przekonany, że razem przeżyjemy niezwykłe emocje i będziemy się świetnie bawić! - mówi Agustin Egurrola choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

Czerwcowe Egurrola Challenge będzie obfitowało w wiele atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość spotkania jednego
z najpopularniejszych polskich muserów! Podczas Dominik Rupiński Workshops w Egurrola Dance Studio Dominik nauczy Was fantastycznej choreografii, a następnie nagra z Wami wspólny challenge, który opublikuje za pomocą aplikacji musical.ly! Na warsztaty można się za pisać na stronie: egurrola.com/kr/egurrola-challenge-krakow/dominik-rupinski-workshops-krakow/.

W ten wyjątkowo roztańczony dzień na widzów czeka także mnóstwo niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Egurrola Dance Studio. Zaplanowane są otwarte konkursy dla publiczności, w których nie będzie przegranych – nagrodę otrzyma każdy, kto wykaże się odwagą i zdecyduje się na udział w zabawie. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w tańcu w czasie animacji prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.

Egurrola Challenge rozpocznie się 3 czerwca o godz. 11:00 na parterze Galerii Kazimierz. Wydarzeniu patronuje Małopolskaonline.

opr. s/

źródło: mat. prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
JP
Najczęściej czytane
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl