Golemo
Rozmaitości
Czwartek, 24 stycznia 2019 15:00

Niech żyje bal!

Przewodniczący Rady Powiatu Roman Potoniec wziął dziś udział w balu karnawałowym dla podopiecznych Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo i Umysłowo "Nadzieja". Zabawa odbyła się w Rezydencji "Las Vegas" w Barcicach.
- To pierwszy taki bal w wyjątkowym roku, bowiem na przełomie maja i czerwca będziemy świętować jubileusz 25-lecia naszej działalności - podkreśliła Teresa Jaros-Ligaszewska, prezes zarządu Stowarzyszenia "Nadzieja" w Nowym Sączu. - Zatem zachęcam wszystkich do radosnego świętowania już dziś. Niech żyje bal!

Z życzeniami dla pracowników i podopiecznych "Nadziei" pośpieszyli przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i wiceprezydent Nowego Sącza Magdalena Majka. Obecna też była radna wojewódzka Marta Mordarska – dyrektor Małopolskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Krakowie. Z "Nadzieją" współpracuje od wielu lat i wpiera działalność tego stowarzyszenia. Z niepełnosprawnymi spotkał się też Wacław Cieślik – lider zespołu "Kordian", grającego góralską odmianę disco polo.

(szel)
Fot. Paweł Szeliga
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl