Rozmaitości
Niedziela, 18 listopada 2018 10:40

Natalia Kukulska / elektro-akustycznie Kraków Baroque

17 listopada w krakowskim Baroque Food & Style wystąpiła Natalia Kukulska - jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Byl to kameralny koncert w klimatycznym wnętrzu odnowionego Baroque.
Przed koncertem jako support live act Djdave & Krzysztof Płonka artysta/muzyk

Producentka, współkompozytorka, autorka tekstów, W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Najnowszy album Artystki – „Halo tu Ziemia” to kolejne wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podażą swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno branży muzycznej, jak i publiczności.

Natalii na scenie towarzyszyli Archie Shevsky, Marcin "Mały" Górny oraz Michał Dąbrówka.
Był to niezwykle energetyzujący koncert.

Warto dodać że koncert spotkał z żywym entuzjazmem zarówno ze strony licznie przybyłej publiczności jak i samej artystki, którzy szczelnie wypełnili salę w której się odbywał. Wokalistka była w świetnej formie dowcipnie reagowała na publiczność, która wspólnie z nią wykonała kilka piosenek. Po występie Natalia pozowała do wspólnych zdjęć z fanami oraz rozdawała autografy na płytach, plakatach.

Baroque Food & Style to nowoczesna restauracja i cocktail bar w samym sercu Krakowa, zlokalizowana w pięknej, zabytkowej kamienicy kilka kroków od Rynku Głównego, przy zacisznej ul. Św. Jana 16.

Patronat Medialny koncertu zapewnili: Radio Chillizet oraz Lounge Magazyn, a partnerem Wydarzenia była: Plaza Boutique Hotel, Display.

źródło: fot. Tomasz Cichocki

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl