Rozmaitości
Piątek, 6 grudnia 2013 12:51

Muzykoterapeutyczny prezent dla każdego...

Nie udało się jeszcze znaleźć prezentu od Mikołaja albo okazał się nietrafiony? Nic straconego. Humor może poprawić muzyczny zestaw terapeutyczny, przygotowany z okazji odwiedzin Świętego. Można już oglądać wykonanie wybranych utworów z II Muzykoterapii, zainicjowanej przez Centrum Zdrowia Tuchów.
Fragmenty Projektu Grechuta, prezentowanego w październiku w tarnowskim teatrze, są dostępne na internetowej stronie spółki.

Charytatywny koncert utworów Marka Grechuty w wykonaniu zespołu Plateau, jego gości oraz laureatki Grechuta Festiwal 2013 Justyny Panfilewicz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Była to po części zasługa Anny Wyszkoni oraz Martyny Jakubowicz zaproszonych do udziału w projekcie.

Wydarzenie było finałowym akordem krakowskiego festiwalu, pojawiła się na nim wdowa po artyście, Pani Danuta Grechuta. Nie wszyscy zainteresowani mogli pomieścić się w teatrze, nie wszystkim także udało się posłuchać transmisji w radiu RDN Małopolska. Dlatego teraz można nadrobić zaległości.

Część utworów zarejestrowanych podczas imprezy jest prezentowanych w nowej zakładce multimedialnej na stronie Centrum Zdrowia. Można tu obejrzeć materiały z wykonania ośmiu utworów w aranżacjach Plateau i gości wieczoru. Jest np. Wiosna, ach to ty z udziałem Anny Wyszkoni czy Młode wino oraz Godzina Miłowania z udziałem Martyny Jakubowicz. Ponadto w zakładce można oglądać materiały promujące zdrowie, np. przyspieszony kurs udzielania pierwszej pomocy oraz prezentację świadczeń Oddziału Dziennego Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Wierzchosławice. Można tu także zobaczyć wykonanie wybranych piosenek z koncertu zespołu Bracia, podczas zainicjowanego przez Centrum Zdrowia Tuchów Festiwalu Dobrze Nastawionych 3 MAJ SIĘ ZDRÓW.

Pliki multimedialne można zobaczyć na internetowej stronie Centrum Zdrowia Tuchów w zakładce CZT TV - www.czt.com.pl/centrum-zdrowia-video.

opr.s/

źródło: materiały prasowe

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl