Kopalnia
Rozmaitości
Czwartek, 7 lipca 2016 20:15

Muzyka z 3 Maj Się Zdrów 2016

Niesłabnącą popularnością cieszy się twórczość Tomasz Grubsona Iwańcy gwiazdy ostatniego 3 Maj Się Zdrów FESTIVAL . Największy przebój artysty „Na szczycie” przekroczył już liczbę 61 mln otwarć w serwisie YouTube.
W serwisie tym można już także oglądać materiały powstałe podczas ostatniej edycji tej imprezy na tuchowskim rynku. Prócz utworów Grubsona są także zarejestrowane fragmenty występów HooDoo Band oraz Wasabi.

- Piszę to co czuję i doskonale rozumiem, że nie każdy musi się z tym zgadzać – mówi Tomasz Iwańca o swojej twórczości. Jego styl będący połączeniem elementów hip-hop, rapu, reggae i dancehall przypada jednak do gustu sporej liczbie słuchaczy , szczególnie młodego pokolenia. Sam wykonawca uważa, że na koncertach najważniejsze jest to, co się dzieje pomiędzy poszczególnymi utworami. - Wtedy rozmawiamy z publicznością, dowiadujemy się czegoś, to jest fajne – tłumaczy Grubson. Dlatego w zarejestrowanych wspomnieniach festiwalowych znalazły się także takie momenty scenicznej prezentacji „najbardziej pozytywnego rapera Rzeczpospolitej” jak bywa nazywany.

V edycję festiwalu 3Maj Się Zdrów zorganizowały: Centrum Zdrowia Tuchów, Fundacja „Zdrowym Być”, Dom Kultury w Tuchowie i Centrum Kultury w Wierzchosławicach.

Kompletną playlistę do poszczególnych fragmentów koncertów 3 Maj Się Zdrów FESTIVAL można znaleźć pod adresem:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLklcxSz_DUuDPETZnTkHmKDLWVg8KNiVv

źródło: materiał prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
cross
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl