Rozmaitości
Poniedziałek, 3 listopada 2014 10:36

Muzyczne Zaduszki (zdjęcia)

W zakopiańskim Kinie Sokół odbył się wyjątkowy koncert – Muzyczne Zaduszki. Wydarzenie zorganizowane przez Biuro Promocji Zakopanego poświęcone było pamięci zmarłych w ostatnich miesiącach wybitnych muzyków: Jarka Śmietany, Jana Jarczyka i Marka Jackowskiego.
W zakopiańskim Kinie Sokół odbył się wyjątkowy koncert – Muzyczne Zaduszki. Impreza Wydarzenie zorganizowane przez Biuro Promocji Zakopanego poświęcone było pamięci zmarłych w ostatnich miesiącach wybitnych muzyków: Jarka Śmietany, Jana Jarczyka i Marka Jackowskiego.

Pomysł na koncert zrodził się podczas tegorocznej Wiosny Jazzowej. Upamiętniać miał Jarka Śmietanę – muzyka, który wielokrotnie występował na scenie zakopiańskiej Wiosny Jazzowej. Podczas wspominkowego wieczoru nie sposób było jednak wspomnieć o innych muzykach, którzy w Zakopanem gościli przy wielu okazjach – Janie Jarczyku i Marku Jackowskim.

Koncert prowadzili Andrzej Kawecki i Karol Konarski. Wystąpili: Jazz Band Ball Orchestra, Hania Rybka, Ewa Uryga, Piotr Baron i Maciej Cisło.

rkw/zdj. Piotr Korczak
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl