Rozmaitości
Poniedziałek, 23 lutego 2015 12:27

Mszana Dolna: Bezpłatne warsztaty wokalne dla młodzieży

Dziś i jutro w kinie "Luboń" zorganizowane zostaną pierwsze warsztaty muzyki gospel odbywające się w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.
Organizatorami warsztatów są: Parafia p.w Św. Michała Archanioła, Mszański Ośrodek Kultury oraz krakowski Studencki Festiwal Muzyki Bluesowe Bluesroads.

Pierwsze zajęcia już w dniach 24 i 25 lutego w godzinach od 15:00 - 19:00 do Kino "LUBOŃ" ul. Jana Pawła II 1 w Mszanie Dolnej. Podczas warsztatów będzie mowa o o emisji głosu, ale także czas na naukę kilkunastu utworów z nurtu muzyki gospel.

Zajęcia poprowadzi Natalia Kwiatkowska, absolwentka Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Krakowie, uznawana za jedną z najwybitniejszych, współczesnych, polskich wokalistek bluesowych, trzykrotnie trzecia w ankiecie Blues Top magazynu Twój Blues. Natalia wraz zespołem Cheap Tobacco zwyciężyła w prestiżowym festiwalu Rawa Blues w Katowicach, koncertuje w Polsce i zagranicą.

Kolejne zajęcia odbędą się w marcu i w kwietniu. Finałem warsztatów będą dwie Msze Gospel. Pierwsza z nich - 17 maja w kościele Świętego Michała Archanioła w Mszanie Dolnej, druga - 24 maja w Krakowie w ramach VI edycji Festiwalu Bluesroads. Podczas obu mszy uczestnicy warsztatów zaśpiewają przygotowane na warsztatach utwory wraz z krakowskimi muzykami bluesowymi.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy. Zainteresowani uczestnictwem w obu dniach warsztatowych mogą przesłać zgłoszenie na adres: warsztaty.mszana@gmail.com. Należy podać imię, nazwisko, numeru telefonu oraz adresu email.

opr. s/
Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl