Rozmaitości
Środa, 20 lipca 2016 20:57

Moto HOLI Day już 23 lipca w Brzeszczach

Już 23 lipca Brzeszcze eksplodują tysiącami kolorów i rozbrzmią warkotem dziesiątek silników. Czeka nas bowiem Moto Holi Day. Prawdopodobnie pierwsza taka impreza w Polsce.
Kilkunastu didżejów, wyrzuty proszków holi, dziesiątki sportowych i zabytkowych aut, pokazy akrobacji motocyklowych i driftingu oraz wielkie bańki mydlane – to tylko niektóre z atrakcji jakie na ten dzień przygotowała Grupa Warto Pomagać wraz z przyjaciółmi.

Impreza rozpocznie się na stadionie Górnika Brzeszcze o 14:00 konkursem dla kierowców. Następnie na scenie zagrają: Ragash, Key Cee, Rici Ricardo, ChrisDaNoiz, Dash, Alex Red Komodo & Kolina, Andy.Bart, T-Storm oraz Michał Lazar. W międzyczasie na wszystkich gości czekać będą: wyrzuty kolorowych proszków holi, moto pokazy, ogródek piwny i gastronomiczny, stanowiska z upominkami i watą cukrową, gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, wesołe miasteczko, teatr pantomimy, konkursy z nagrodami i wiele więcej.

Podobnie jak wszystkie wydarzenia organizowane przez Grupę Warto Pomagać, także i to będzie miało charytatywny charakter. Podczas trwania imprezy zbierane będą bowiem fundusze na leczenie i rehabilitację rocznej Majki z Brzeszcz. Dziewczynka ma poważną wadę serca, bardzo słabo widzi, wykryto u niej również znaczny ubytek słuchu. Malutka Brzeszczanka potrzebuje stałej opieki medycznej i kosztownej rehabilitacji.
To już piąta duża impreza organizowana przez Grupę Warto Pomagać i przyjaciół. Podczas dotychczasowych wydarzeń, na leczenie i rehabilitację małych cierpiących mieszkańców gminy Brzeszcze z pomocą ludzi o wielkich sercach udało zebrać się blisko 50 000 zł.

FB: https://www.facebook.com/WartoPomagacBrzeszcze/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/714106412064430/

źródło: materiał prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl