Kopalnia
Rozmaitości
Środa, 22 listopada 2017 19:28

Miśki wracają na lodowisko!

3 grudnia o godzinie 18:30 podczas meczu Cracovii z GKS Tychy, po raz piąty będzie przeprowadzona akcja Teddy Bear Toss. Na mecz należy przynieść nowe pluszaki, zapakowane w folie (żeby nie uległy zawilgoceniu) i po pierwszej bramce strzelonej przez hokeistów Cracovii rzucamy je na lód - zachęcają organizatorzy.
Nieco później hokeiści Cracovii zawiozą je do Uniwersyteckiego Szpital Dziecięcego w Prokocimiu, oraz innych placówek jako prezenty dla chorych dzieci. Każdy, kto na mecz przyjdzie z „miśkiem”, za bilet zapłaci przysłowiową złotówkę.

To jednak nie koniec atrakcji związanych z Teddy Bear Toss. Hokeiści Cracovii w tym meczu zagrają w unikatowych bluzach meczowych, sfinansowanych i zorganizowanych przez kibiców specjalnie na ten mecz. Projekt powstał przy współpracy z MKS Cracovia. Tym samym po raz pierwszy w Polsce podczas meczu ligowego, zawodnicy będą grali w koszulkach meczowych zrobionych specjalnie na to jedno spotkanie. Takie akcje są bardzo popularne w zachodnich ligach, a w NHL odbywają się kilka razy w sezonie.

Po meczu bluzy te zostaną wystawione na aukcje za pośrednictwem serwisu Allegro, a dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na młodych hokeistów z Akademii Hokejowej Cracovii, oraz na hokeistki z KS Cracovia 1906. Czy może być lepszy prezent na zbliżające się święta niż niepowtarzalna bluza zawodnika wraz z autografem?Każdy Może stać się posiadaczem takiej bluzy jeszcze przed 3 grudnia! Juz dziś ruszyła pierwsza aukcja bluzy z nr 96. Zakończy się ona 29 listopada a zwycięzca otrzyma ją z naszytym własnym nazwiskiem.
Następna licytacja odbędzie się na meczu w przerwie pomiędzy 1 a 2 tercją i poprowadzi ją znany hokeista i artysta Adam Grzanka. Licytowana będzie bluza meczowa Filipa Drzewieckiego #84, którą będzie można odebrać zaraz po meczu wraz z pamiątkowym zdjęciem.

Od 4 grudnia będą wystawiane tygodniowe aukcje - codziennie jedna, również na serwisie Allegro. Bluzy zawodników będą pojawiać się w kolejności: 1 bramkarz, 1 atak, 2 bramkarz, 2 atak, 3 bramkarz, 3 atak i 4 atak.

Organizatorzy dziękują firmie Aron za wsparcie i szybką realizacje zamówionych bluz.

oprac. wo/ cracoviatomy.pl/ zdjęcia Joanna Maczugowska

źródło: http://cracoviatomy.pl/blog/post/teddy-bear-toss

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl