Rozmaitości
Piątek, 13 października 2017 01:31

Mercure Kraków Stare Miasto świętuje pierwsze urodziny (zdjęcia)

W październiku mija rok od otwarcia Mercure Kraków Stare Miasto. Z tej okazji 12 października odbyło się wyjątkowe przyjęcie.
Mercure Kraków Old Town to stylowy i nowoczesny hotel usytuowany w samym sercu stolicy Małopolski. Przez 12 miesięcy aktywnej obecności na rynku, obiekt był gospodarzem wielu imprez –począwszy od prestiżowych konferencji, poprzez wydarzenia korporacyjne i prywatne uroczystości.

Pierwsze urodziny Mercure Kraków Old Town w tym roku uświetniło wyjątkowe wydarzenie - Mercure Fashion Night w wydaniu marki MO.YA oraz koncert Agaty Nizińskiej. Całość znakomicie prowadziła Monika Zamachowska. Partnerami wydarzenia byli Estee Lauder – firma kosmetyczna z tradycjami, pionier w świecie piękna i synonim innowacyjnych zabiegów kosmetycznych. Włoska marka PRIMAMODA, która w swojej ofercie posiada obuwie damskie, męskie oraz galanterię skórzaną, a także modne portfele i okulary.

Za fryzury modelek, odpowiadał Klaudiusz Iciek – bezdyskusyjnie najlepszy stylista fryzur w Krakowie, właściciel salonu Claudius Hair Treser, stylista marki Kemon i ekspert programu #Super Modelka Plus Size. Przygotowaniem choreografii pokazów zajął się Jarosław Szado.

Tomasz Cichocki i materiały prasowe Hotelu Mercure Kraków Old Town
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl