Rozmaitości
Poniedziałek, 12 marca 2018 20:11

Mercure Fashion Night we wnętrzach hotelu Mercure Kraków Stare Miasto (zdjęcia)

Moda, styl i design połączone w ponadczasową całość - taka była kolejna odsłona wyjątkowego cyklu pokazów Mercure Fashion Night we wnętrzach hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.
Specjalnie zaprojektowaną na tę okazję kolekcję zaprezentowała ultrakobieca marka - Mario Menezi. Galę poprowadził dziennikarz Mateusz Hładki.

Wśród gości zobaczyć mogliśmy m.in. Kasię Cerekwicką, Beatę Kozidrak, Otylię Jędrzejczak, Dorotę Gardias i Agatę Steczkowską, która wystąpiła również w roli modelki. Uczestnicy wydarzenia mogli zainspirować się trendami na nadchodzący sezon w pięknych wnętrzach hotelu.

Mercure Fashion Night to cykl wydarzeń, których celem jest promowanie polskich projektantów poprzez łączenie mody ze sztuką użytkową i designem. Zapoczątkowany w 2016 roku projekt obejmuje unikalne pokazy mody, a najbliższy z nich odbędzie się w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto we współpracy z atelier Mario Menezi. Nie jest to przypadkowe połączenie. Nowoczesność i stylowość prezentowana przez Mario Menezi to wartości, które naturalnie wpisują się w filozofię marki Mercure, stawiającej na niebanalny design wnętrz powstających w harmonii z ludźmi i miejscami.

Kolekcja, która została zaprezentowana 8 marca podczas Mercure Fashion Night powstała specjalnie na tę okazję.
Dedykowana była kobietom poszukującym nowych doznań, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak również w życiu prywatnym.

Składają się na nią 3 wyjątkowe, kobiece linie: business, koktajl oraz kreacje wieczorowe. Każda z nich pasuje do innej sfery życia, łącząc w sobie seksapil, romantyzm, najlepszej jakości tkaniny i nowoczesne wzornictwo.
Kobieta Mario Menezi posiada swój wyrazisty styl i charakter, dlatego prezentowane kreacje idealnie połączyły się z wnętrzami nowoczesnego, powstałego w 2016 roku, hotelu Mercure Kraków Stare Miasto, oddającego duszę krakowskiego klimatu i dobrego smaku.

Wydarzenie zgromadziło blisko 200 gości – klientów, partnerów biznesowych, a także przedstawicieli Le Club AccorHotels, wyróżnionych uczestników programu lojalnościowego, media oraz gwiazdy ze świata kultury i sztuki.

Patronatem mediowym pokaz objęły redakcje Fashion Magazine, fashionpost.pl. oraz magazyn Gentelman odpowiednią oprawę pokazu zadbali Partnerzy wydarzenia. Pierwszym z nich jest AltraDea, młoda polska marka biżuterii modowej tworzonej z myślą o podkreślaniu złożonej kobiecej osobowości. Partnerem pokazu była również marka Primamoda, która w swojej ofercie posiada włoskie obuwie damskie oraz męskie z najwyższej jakości skór, a także modne torebki i akcesoria. To właśnie Primamoda w trakcie pokazu ozdobiła stylizacje modelek. Wśród Partnerów obecna była także firma Gatta, która od kilkudziesięciu lat wspiera polskie kobiety wysokiej jakości bielizną, ubraniami, rajstopami oraz dodatkami. Marka Esteé Lauder, jedna z najbardziej uznanych firm kosmetycznych na świecie, zadbała natomiast o perfekcyjny makijaż modelek.

Tomasz Cichocki

źródło: mat. prasowy

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl