Festiwal Kiepury
Rozmaitości
Środa, 14 lipca 2021 11:00

Marek Piekarczyk świętował 70 urodziny

Charyzmatyczny wokalista, autor tekstów, muzyk, wraz z zespołem TSA zagrał ponad 2700 koncertów. Marek Piekarczyk - lider tego zespołu, na co dzień mieszkający w Bochni świętował 70. urodziny. Z tej okazji zaprosił 13 lipca na specjalny jubileuszowy koncert. Miało to miejsce w Teatrze Groteska.
Podczas uroczystego wieczoru Marek Piekarczyk w Teatrze Groteska zaśpiewał najważniejsze utwory ze swojego bogatego, różnorodnego repertuaru. Była to swoista antologia artystycznego dorobku tego wybitnego wokalisty.

Usłyszeliśmy najbardziej kultowe piosenki zespołu TSA wykonywane w nowym opracowaniu i aranżacjach - m.in. "51", "Wielki cud".

Jubilat zaprezentował także w swojej interpretacji i aranżacjach uznawane przez Niego za ważne i znaczące piosenki z dorobku innych polskich wykonawców muzyki rozrywkowej. Takie jak choćby: "Nie widzę Ciebie w swych marzeniach", "Wymyśliłem Ciebie".
Wieczór uzupełniły piosenki autorstwa Marka Piekarczyka zarówno te z wczesnego okresu twórczości. jak i utwory, które powstały w ostatnim okresie.

Marek Piekarczyk jest wokalistą, autorem tekstów i muzyki.

źródło: Tomasz Cichocki, materiały prasowe Teatru Groteska

TdP
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl