Rozmaitości
Niedziela, 18 stycznia 2015 16:27

Małopolski Inkubator Pomysłowości

To już piąta edycja realizowanego od kilku lat konkursu dla małopolskich doktorantów. Trzeba wykazać się pomysłowością i przedsiębiorczością przygotowując ciekawy i możliwy do wdrożenia biznesplan. Nabór innowacyjnych pomysłów trwa do 2 marca 2015 r.
Celem konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości jest wyłonienie obiecujących biznesplanów zawierających innowacyjne pomysły i/lub technologie mające szansę na wdrożenie, komercjalizację i sukces rynkowy. Zgłoszone biznesplany muszą wpisywać się w jeden z siedmiu obszarów Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Małopolskiego 2014-2020. W konkursie mogą startować doktoranci uczelni oraz placówek naukowych, które mają swoją siedzibę lub oddział na terenie Małopolski.

Autorzy trzech najwyżej ocenionych biznesplanów otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe:
- miejsce I - 20 000,00 złotych brutto,
- miejsce II - 15 000,00 złotych brutto,
- miejsce III - 10 000,00 złotych brutto.

Merytorycznej oceny złożonych biznesplanów dokona ekspercka Komisja Konkursowa. W jej skład wejdą specjaliści z bazy ekspertów Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego oraz przedstawiciele Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, a także centrów transferu technologii działających przy największych małopolskich uczelniach.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 25 maja 2015 r. podczas konferencji organizowanej przez Województwo Małopolskie w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2015. Szczegółowe informacje dostępne są w Regulaminie Konkursu.

/ab

źródło: malopolska.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl