Rozmaitości
Sobota, 24 września 2016 15:31

Małopolska powalczy o Kryształy PR-u

Małopolska otrzymała nominację w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie Kryształy PR-u. Nasz region powalczy o nagrodę w dwóch kategoriach: „najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych” oraz „najlepsza kreatywna kampania promocyjna”. Zwycięzców poznamy już 29 września.
Konkurs "Kryształy PR-u" promuje i nagradza najbardziej wartościowe i kreatywne działania promocyjne realizowane przez jednostki samorządu terytorialnego i organy administracji państwowej. W tym roku do konkursu wpłynęło ponad 100 zgłoszeń. Jak podkreśla Aleksandra Kajda z biura organizatora konkursu (portal PR w Samorządzie i Administracji Państwowej), tegoroczny poziom zgłoszeń był wyjątkowo wysoki.

Małopolska została doceniona za kampanię "Młodość to stan ducha", przygotowaną na Światowe Dni Młodzieży 2016. Szansę na zwycięstwo mamy także w kategorii najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że wg raportu Sotrender fanpage Małopolski w lipcu i sierpniu uzyskał czołową pozycję pod względem liczby fanów wśród wszystkich fanpage’ów prowadzonych przez jednostki samorządowe. Dużą popularnością cieszy się także profil Małopolski na Twitterze gromadząc ponad 3 tys. obserwujących, co oznacza, że jest on drugim pod względem ilości followersów kontem regionu na Twitterze.

Znalezienie się w gronie nominowanych do nagrody głównej jest dla Małopolski dużym wyróżnieniem oraz potwierdzeniem właściwego kierunku prowadzonych działań promocyjnych. O Grand Prix konkursu Małopolska będzie walczyć w każdej kategorii z czterema innymi samorządami. Zwycięzców poznamy w czwartek, 29 września, podczas gali w ramach XIII Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej.


źródło: Biuro Prasowe UMWM, Redakcja

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl