Golemo
Rozmaitości
Wtorek, 6 grudnia 2011 13:27

Małopolscy uczniowie na tropie unijnych dotacji

W środę, 7 grudnia, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego, proszowickiego, wielickiego i miasta Kraków wykażą się wiedzą o Funduszach Europejskich podczas finału konkursu „Tropami Dotacji”.
Pierwsza pilotażowa edycja konkursu odbyła się wiosną tego roku. Konkurs organizowany jest przez Departament Funduszy Europejskich UMWM i ma na celu zachęcenie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych do zdobywania wiedzy na temat Funduszy Europejskich w Małopolsce.

Do środowego finału, zgłoszonych zostało 30 uczniów, którzy będą reprezentować 13 szkół z terenu Krakowa, Miechowa, Myślenic, Proszowic i Wieliczki. Finał konkursu przebiegał będzie w dwóch częściach. W pierwszym, pisemnym etapie wszyscy finaliści rozwiążą test, a dziesięć osób, które zrobi to najlepiej zakwalifikuje się do drugiej części finału. Tutaj każdy uczestnik będzie musiał odpowiedzieć na trzy wylosowane przez siebie pytania.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody, m.in. aparat cyfrowy i odtwarzacz multimedialny. Serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół biorących udział w konkursie do udziału w wydarzeniu.

opr. s/

źródło: UMWM

Reklama
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl