Rozmaitości
Poniedziałek, 8 maja 2017 20:44

Life Festiwal czeka na wolontariuszy

Organizatorzy jednego z największych małopolskich festiwali czekają na chętnych, by współtworzyć Life Festiwal w Oświęcimiu. Zgłoszenia można przesłać jeszcze do 22 maja 2017 roku.

Nie na co dzień trafia się okazja, by wziąć udział w organizacji takiego wydarzenia jak koncert m.in. grupy Scorpions czy Shaggy’ego. Te bowiem gwiazdy wystąpią w czerwcu na scenie nad Sołą. Teraz przed chętnymi jest taka możliwość. LFO czeka na wolontariuszy.

- Prześlij nam swoje CV i napisz w kilku zdaniach dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wolontariuszem LFO. Pamiętaj, musisz być pełnoletni, odpowiedzialny i w pełni dyspozycyjny od 22 do 24 czerwca – zachęcają organizatorzy Life Festiwal Oświęcim. - Na Twoje zgłoszenie czekamy do 22 maja br. pod adresem wolontariat@lifefestival.pl.

Zakwalifikowane osoby zostaną zaproszone na spotkanie organizacyjne.

- Osobom spoza Oświęcimia zapewniamy noclegi za śniadaniem, ponadto dla wszystkich - jeden ciepły posiłek dziennie oraz napoje – dodają organizatorzy. - Gwarantujemy: umowę wolontariacką, ubezpieczenie, a dla najlepszych – referencje.

źródło: LFO

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl