Rozmaitości
Czwartek, 4 stycznia 2018 12:58

Life Festival wystartuje w połowie czerwca

Znamy datę organizacji jednego z największych festiwali muzycznych w kraju i jednego z najważniejszych w Małopolsce. W organizację Life Festival Oświęcim zaangażował się miejscowy magistrat.

Co łączy Erica Claptona, grupy Scorpions i Soundgarden, czy Shaggy’ego? Wszyscy co artyści zagrali nad Soła podczas Tauron Life Festival Oświęcim. Co prawda nie wiadomo jeszcze, kto uświetni tegoroczną edycję grania dla życia i pokoju, ale już wiadomo, kiedy zagrają. TLFO 2018 odbędzie się odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018 roku.

Do organizacji tego jednego z najważniejszych wydarzeń muzyczny w Polsce po raz kolejny przystąpił oświęcimski magistrat.

- W oświęcimskim Urzędzie Miasta Dyrektor TLFO Darek Maciborek oraz prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut podpisali umowę o przedłużeniu na kolejny rok współpracy trwającej nieprzerwanie od pierwszej edycji festiwalu w 2010 r. Miasto otrzymało tym samym tytuł Partnera Głównego Tauron Life Festival Oświęcim 2018 – poinformowali organizatorzy TLFO 2018.


eł/fot. TLFO
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl