Rozmaitości
Czwartek, 6 lutego 2014 20:49

Kulinarne spotkania w BUKOVINA Terma Hotel SPA

W BUKOVINA Terma Hotel SPA trwa „Kulinarny Festiwal Współczesnej Góralszczyzny”, czyli wielkie święto gotowania z udziałem uczestników programu „Top Chef”. Goście i przyjaciele Sylwestra Lisa, szefa kuchni, jednego z finalistów programu - co weekend prezentują swoje popisowe dania i nowatorskie techniki kulinarne. Odbędą się jeszcze cztery spotkania z najlepszymi kucharzami.
Dotychczas u boku Sylwestra Lisa gotowali: Dariusz Kuźniak, Marcin Piotrowski i Ewa Malika Juchnowicz. Gwiazdy programu „Top Chef” dały popis swoich umiejętności w ramach cyklu pokazów i warsztatów, cieszących się dużym zainteresowaniem wśród miłośników sztuki kulinarnej. Jednak to dopiero półmetek wyjątkowych spotkań, organizowanych w kompleksie BUKOVINA Terma Hotel SPA, w którym zagoszczą jeszcze Robert Świątek, Piotr Ślusarz, Liliana Filipiak oraz Bartłomiej Krężel.

- Pokazy i warsztaty z utalentowanymi uczestnikami „Top Chef” to doskonała okazja do celebrowania doskonałej kuchni, a także możliwość poszerzenia kulinarnych horyzontów - mówi Sylwester Lis, Szef Kuchni BUKOVINA Terma Hotel SPA. I dodaje: - Podczas spotkań staramy się zarazić entuzjazmem do gotowania, a także zachęcić do eksperymentowania w kuchni nawet największych kulinarnych sceptyków.

W najbliższy weekend, czyli 7 i 8 lutego, wspólnie z Sylwestrem Lisem w kulinarnym święcie weźmie udział Robert Świątek – szef kuchni z Dolnego Śląska, którego specjalnością są tradycyjne polskie dania. Wstęp na piątkowy pokaz jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Z kolei następnego dnia, w sobotę, podczas warsztatów będzie można zgłębić swoją wiedzę pod okiem obydwu szefów kuchni. Koszt uczestnictwa dla jednej osoby wynosi 120 zł.

Harmonogram kulinarnych pokazów i warsztatów z uczestnikami „Top Chef”:
• 07 – 08.02 – Robert Świątek
• 14 – 15.02 – Piotr Ślusarz
• 21 – 22.02 – Liliana Filipiak
• 28.02-01.03 – Bartłomiej Krężel

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Więcej informacji na www.bukovina.pl

opr. s/

źródło: mat. prasowy

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl