Rozmaitości
Piątek, 25 września 2020 10:04

Księżycowe granie pod Trzema Koronami (zdjęcia)

Przy Schronisku PTTK Trzy Korony w Sromowcach Niżnych wystąpi zespół „Dom o Zielonych Progach". Koncert odbył się w ramach projektu „Księżycowe Granie”, organizowanego przez Małopolską Organizację Turystyczną.
W majestacie pasma Trzech Koron spotkali się miłośnicy poezji śpiewanej. Każdy, komu serce szybciej bije przy piosenkach Starego Dobrego Małżeństwa czy Wolnej Grupie Bukowina – w sobotę mógł czuć się muzycznie dopieszczony. Zespół „Dom o Zielonych Progach” od ponad 20 lat zajmuje ważne miejsce na muzyczno-poetyckiej scenie i choć często nazywani są następcami i kontynuatorami „klasyków”, zdążyli wypracować swoją własną, niepowtarzalną drogę.

W ramach wydarzenia ratownicy Grupy Podhalańskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przypomnieli zebranym miłośnikom pieszych wędrówek o zasadach bezpiecznego korzystania z uroków gór, a przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich przybliżyli zasady bezpiecznego korzystania z Dunajca.

Podczas koncertu nad okolicą latał balon z napisem malopolska.pl, promujący nasze województwo.

Koncerty z cyklu „Księżycowe Granie” są częścią projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!” dofinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

jd/ zdj. Joanna Dziubińska
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl