Rozmaitości
Piątek, 13 grudnia 2013 13:49

Konkurs plastyczny "Niedługo zima, czyli co zwierzęta robią jesienią"

ZAKOPANE. W Muzeum Przyrodniczym Tatrzańskiego Parku Narodowego odbyło się rozdanie nagród w konkursie plastycznym "Niedługo zima, czyli co zwierzęta robią jesienią". Na konkurs wpłynęły 832 prace z 32 szkół podstawowych i przedszkoli powiatu tatrzańskiego, w tym 222 prace z klas „0” w szkołach podstawowych i grup starszaków w przedszkolach oraz 610 prac z klas I – III w szkołach podstawowych.
Pierwsze miejsca wśród uczniów klas I-III otrzymali: Michał Karpiel ZS w Kościelisku, Dawid Maciata ZS w Gliczarowie Górnym, Zofia Palka SP nr 2 w Zakopanem, Rozalia Walkosz SP nr 5 w Zakopanem, Patrycja Pawlikowska SP w Małem Cichem, Jakub Różak SP nr 9 w Zakopanem, Rózia Walkosz SP nr 5 w Zakopanem, Mateusz Król SP nr 5 w Zakopanem, Hubert Króliszewski ZS w Murzasichlu, Aleksandra Puch SP nr 3 w Zakopanem oraz Ewa Malacina ZS w Poroninie.

Wśród wychowanków klasy „0” i starszaków w przedszkolach najwyższą oceną dostali: Andrzej Polak ZS w Kościelisku „0”, Nikola Pajor i Nikodem Chyc – Kuros Przedszkole Nr 7 w Zakopanem oraz Sabina Mąka Przedszkole Samorządowe w Jurgowie.

W sumie nagrodzono 95 prac. Pełna lista laureatów na stronie tpn.pl

Prace oceniało Jury w składzie: Anna Szumacher – przewodnicząca jury, Marcin Guzik, Marek Kot, Paweł Szczepanek, Renata Kowalska, Katarzyna Homińska, Alina Sidor, Beata Bańka, Ryszard Nowak, Małgorzata Kot.

opr.s/ zdj. Piotr Korczak
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl