Rozmaitości
Piątek, 8 kwietnia 2011 19:59

Konkurs na plakat promujący Małopolskie Targi Innowacji

Urząd Marszałkowski ogłosił konkurs na plakat i bilbord promujący Małopolskie Targi Innowacji 2011. Organizatorzy czekają na projekty plakatów oraz ich wersje bilbordowe wykonane w grafice komputerowej - do końca kwietnia. Główną nagrodą w konkursie jest szeroka kampania promocyjna wykorzystująca zwycięski projekt sygnowana nazwiskiem jego autora.
Dla zdobywcy głównej nagrody oraz dwóch kolejnych wyróżnionych prac zostały przewidziane cenne nagrody rzeczowe.

Zwycięska praca będzie promować w 2011 roku Małopolskie Targi Innowacji. Grafika zostanie umieszczona m.in. na ponad tysiącu plakatach, 50 bilbordach, ok. 30 tys. ulotek, katalogach konferencyjnych, flagach, banerach, ogłoszeniach prasowych oraz w Internecie. Autor zwycięskiego projektu ma szansę na promocję swojego warsztatu i nazwiska. Organizatorem konkursu jest Województwo Małopolskie.

Małopolskie Targi Innowacji to wydarzenie konferencyjno-targowe, którego celem jest promocja innowacyjności i rozwoju gospodarczego opartego na wiedzy, popularyzacja współpracy między sferą nauki i biznesu, upowszechnienie transferu technologii i wiedzy z uczelni do przedsiębiorstw.

W tym roku odbędzie się już czwarta edycja Targów – 12 października na Małym Rynku w Krakowie.

Prace należy nadsyłać pocztą lub składać osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Departament Rozwoju Gospodarczego, ul. Racławicka 56 (I piętro, pok. 109), 30-017 Kraków, z dopiskiem: Konkurs na plakat i bilbord promujący Małopolskie Targi Innowacji. Wraz z pracą należy złożyć wypełniony i podpisany Formularz Zgłoszeniowy oraz Oświadczenie (zał. nr 1 i nr 2 do Regulaminu)

Więcej informacji na www.malopolska.pl

s/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl