Golemo
Rozmaitości
Czwartek, 31 października 2013 21:52

Konferencja inauguracyjna projektu pn. Pilotaż Sukcesem Zmian

NOWY TARG. 90 szkół i 3 przedszkola z powiatu nowotarskiego od dwóch miesięcy realizuje projekt unijny pn."Pilotaż Sukcesem Zmian". Spotkanie uczestników projektu było okazją zarówno do inauguracji działań, wymiany pierwszych refleksji, jak i zapoznania się z kolejnymi zaplanowanymi zadaniami.
Na konferencję zaproszeni zostali zarówno dyrektorzy szkół/przedszkoli, jak i przedstawiciele samorządów lokalnych oraz instytucji wspierających szkoły i przedszkola. Gwarancją sukcesu pilotażu jest bowiem ścisła współpraca biura projektu, szkół, przedszkoli, samorządu oraz w/w instytucji.

Wśród uczestników konferencji byli: Joanna Soćko – ekspert merytoryczny z Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie, koordynator ds. opracowania nowego systemu doskonalenia nauczycieli oraz Dorota Słońska - Halczak, starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Krakowie - Delegatura nowy Targ.

Gospodarz konferencji, starosta Krzysztof Faber w swoim wystąpieniu zadeklarował pełne wsparcie dla projektu, podkreślając jego wagę i mając nadzieję na pełny sukces przedsięwzięcia.

Kierownik projektu Monika Hołowczak, przedstawiła pierwsze efekty działalności Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Nowym Targu – realizatora projektu w szkołach i przedszkolach z terenu powiatu nowotarskiego. Zaangażowanie w projekcie zadeklarowało 1169 nauczycieli oraz 63 dyrektorów. Sukces projektu zależy przede wszystkim od ludzi.

- W imieniu Szkolnych Organizatorów Rozwoju Edukacji mogę zapewnić, że zrobimy wszystko co w naszej mocy aby sprostać oczekiwaniom uczestników. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie - zapewnia Jakub Dyda, szkolny organizator Rozwoju Edukacji.

mat. prasowe
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl