Rozmaitości
Sobota, 9 czerwca 2018 20:23

Koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Pierwszy dzień Festiwalu Wodecki Twist (zdjecia)

Koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego, odbył się w piątek, 8 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków.
Wodecki Twist Festiwal, to efekt inspiracji twórczością kompozytorską Zbigniewa Wodeckiego i jej interdyscyplinarnością. Ideą koncertu jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym.

Na scenie pojawili się: Kayah, Leszek Możdżer, Grzegorz Turnau, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Halina Frąckowiak, Hanna Banaszak, Zdzisława Sośnicka, Beata Rybotycka, Ewa Uryga, Gaba Kulka, Kuba Badach, Adam Bałdych, Mariusz Patyra, Jacek Wójcicki, Sławek Uniatowski, ale także wielu innych wokalistów i muzyków.

Gwiazdom towarzyszyła orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia, znanego widzom m.in. z programu "Taniec z gwiazdami", którego Zbigniew Wodecki był zresztą jurorem.

A na koniec pierwszego dnia koncertu:Robert Kijak, szef Wydawnictwa Agora, wydawca płyty "Dobrze, że jesteś" wręczył złotą płytę Kasia Wodecka Stubbs i wszystkim jej twórcom.

Cudowna atmosfera, owacje na stojąco - był to niezwykle wzruszający moment na finał drugiego koncertu Tribute to: Zbigniew Wodecki w ramach Wodecki Twist Festiwal.

Tomasz Cichocki i materiały prasowe Festiwalu Wodecki Twist, zdj. Tomasz Cichocki i organizator

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl