Rozmaitości
Sobota, 7 lipca 2018 11:55

Koncert pod Wieżą w Krynicy

Już dziś, w ramach inauguracji wakacji w Krynicy w niezwykłej scenerii wieży widokowej która powstaje na szczycie stacji narciarskiej Arena Słotwiny odbędzie się wyjątkowy koncert.
Usłyszymy największe przeboje muzyki rozrywkowej z różnych stron świata. Wystąpią Stanisław Sojka, Olga Bończyk, Rafał Bartmiński, Wiesław Prządka, Patrycja Kotlarska, Jacek Kotlarski oraz Orkiestra Kameralna Art Silesian Collective pod dyrekcją Mateusza Walacha, sekcja muzyczna Rafał Karasiewicz, Zbigniew Wrombel, Andrzej Mazurek i Paweł Twardoch.

Koncert poprowadzi znany i lubiany Piotr Gąsowski.

Koncert pod Wieżą będzie nocą światowych hitów muzycznych. Melomanów zachwycą wzruszające neapolitańskie pieśni, jak “Funicula Funicula” czy “O solemio”. Pieśni neapolitańskie śpiewane są na całym świecie, a legendarny Jan Kiepura zdobiłnimi wszystkie swoje popisy. Na scenie usłyszymy także jego przeboje, jak “Brunetki,blondynki” czy “Usta milczą”.


Początek koncertu o 20:30, wjazd na górę kolejką krzesełkową (w cenie biletu) od 19.00. Po koncercie o 22:30 zaplanowano after party.

wo/
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl