Golemo
Rozmaitości
Czwartek, 9 października 2014 15:01

Koncert O.S.T.R. już w sobotę na krynickim deptaku!

W najbliższą sobotę (11 października) na krynickim deptaku odbędzie się wielki koncert hip-hopowy. Gwiazdą wieczoru - zgodnie z życzeniem internautów - będzie łódzki raper O.S.T.R. W programie imprezy nie zabraknie również pokazów breakdance, zośki i występów lokalnych grup hip-hopowych. Imprezę poprzedzi zbiórka charytatywna na rzecz 2-letniego Maksymiliana Smolenia z Tylicza, który urodził się z wadą wrodzoną zwaną radial club hand. Zbiórkę przeprowadzi Stowarzyszenie SURSUM CORDA z Nowego Sącza.
Jak co roku Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy-Zdroju odda krynicki deptak we władanie sympatyków hip-hopu. Po raz kolejny, słuchacze mogli sami zdecydować o tym, który raper wystąpi jako gwiazda wieczoru. Choć wybór nie był łatwy, głosowanie nie pozostawiło żadnych złudzeń. Ponad 60% głosów przypadło łódzkiemu raperowi - O.S.T.R., tym samym to właśnie on zawita do kurortu już 11 października. Impreza rozpocznie się ok. godz. 19., a na scenie pojawią się m.in. Zero ALPA, Arkadio, Butterfly Crew (pokaz breakdance) oraz Królik - Jaraj Zośkę (pokaz Footbagu). Podczas koncertu przeprowadzona zostanie również licytacja płyt z podpisami artystów i innych gadżetów, a zebrane środki zostaną przekazane na leczenie 2-letniego Maksymiliana Smolenia z Tylicza.

O artystach:
O.S.T.R. - https://www.facebook.com/ostr.tabasko
Polski raper, freestyle'owiec, muzyk i kompozytor, a także producent muzyczny i inżynier dźwięku. Bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych hip-hopowców w kraju. Zdobywca wielu nagród muzycznych, twórca ścieżki dźwiękowej do filmu "Galerianki". Współpracował z wieloma artystami z kraju i ze świata. Jego ostatni album pt. "Kartagina", tworzony wspólnie z kanadyjskim producentem muzycznym Marco Polo, pokrył się złotem. Natomiast ostatni solowy album Ostrego pt. "Jazz, dwa, trzy" uzyskał status platynowej płyty.

Arkadio - https://www.facebook.com/Arkadiozdw
Sądecki raper, montażysta dźwięku i autor książki pt: "Rób to co kochasz. Jak wejść na drogę życia pasją". Pierwszą solową płytę – "Zdolny do wszystkiego" wydał 31 sierpnia 2008. Następnie nawiązał współpracę z nowosądecką wytwórnią MO-REcords, pod szyldem której ukazała się druga płyta rapera – "Nikt Nigdy", z której pochodzą kawałki takie jak "To świat nas gubi" czy "Mam dość". Na kolejnym albumie - „Najlepsze przed nami” swoje zwrotki dograli Frenchman i Normano (KropkaNadi, ZPTU). Płyta "Rób to co kochasz", to najświeższy materiał artysty. To kompilacja najbardziej dojrzałych tekstów w różnorodnych klimatach.

Zero ALPA - https://www.facebook.com/zeroalpa
Zespół z Muszynki, który tworzą wspólnie od 2005 roku Altey, Poldi oraz Lui-G. Ich muzyczna przygoda rozpoczęła się jednak już w 2000 roku. Przez ostatnie dziesięciolecie i udział w kilkudziesięciu projektach muzycznych, nieprzerwanie bawiąc się muzyką ukształtowali swój własny, niepowtarzalny styl, który mają zamiar zaprezentować na swoim najnowszym albumie. Płytę już teraz promują dwa teledyski, zrealizowane do utworów "Tymczasem Borem Lasem" oraz "Stodołersi", który był częścią projektu społecznego o tej samej nazwie. O akcji rozpisywały się wszystkie hip-hopowe media w Polsce.

Butterfly Crew
Krynicka grupa breakowa „Butterfly Crew” to obecnie wysoka półka – niedawny sukces w programie „Got to dance”, czołowe miejsca na zawodach i występy na dużych imprezach. Chłopaki od kilku lat trenują sami i tańczą do własnej choreografii. Organizują również profesjonalne pokazy i warsztaty taneczne, a dzięki współpracy z Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju mogą przekazywać swoją pasję i umiejętności młodszym pokoleniom.

Królik - Jaraj Zośkę
Tomasz Król, mistrz footbagu, czyli akrobatycznej odmiany gry w zośkę. Twórca projektu "Jaraj Zośkę", który mobilizuje młodzież do uprawiania sportu. Królik prowadzi również bezpłatne zajęcia w Muszynie. Współpracował m.in. z Dj Żusto, Grubsonem, Rahimem, Hadesem, JWP, Liroyem i Z.B.U.K.U.

źródło: materiał prasowy

TdP
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Krynica
Reklama
TdP
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl