Rozmaitości
Poniedziałek, 9 marca 2015 10:49

Koncert Charli Green & Krzysztof Puma Piasecki oraz zespół 4Set

Charli Green & Krzysztof Puma Piasecki oraz zespół 4Set wystąpili z koncertem w piątkowy wieczór w sali studyjnej kęckiego Domu Kultury. Energetyczna muzyka, odwołująca się nie tylko do jazzu, w połączeniu z klubową atmosferą wprawiły słuchaczy w doskonały nastrój.
Muzycy potwierdzili również, że sami potrafią doskonale się bawić w czasie koncertu, z powodzeniem wciągając w muzyczny krąg publiczność.

Charli Green to amerykański trębacz, kompozytor i aranżer. Urodził się i dorastał w Memphis. Współpracował z największymi muzykami jazzowymi, w tym z Dexterem Gordonem, Benem Websterem, Artem Taylorem czy Lou Bennetem.

Obecnie pracuje z własną orkiestrą The Charli Green Big Band, gdzie komponuje, aranżuje i dyryguje. Krzysztof Puma Piasecki natomiast to jeden z najwszechstronniejszych gitarzystów polskiej sceny muzycznej. Występował m.in. z Mickiem Sternem, Dave Wecklem, Scottem Hendersonem, Dennisem Chambersem, Allanem Whitem, Cindy Blackman, Jose Feliciano, Hanną Banaszak, Krystyną Prońko, Grażyną Łobaszewską, Ewą Bem, Zbigniewem Wodeckim, Ryszardem Rynkowskim, Jarosławem Śmietaną, Zbigniewem Namysłowskim, Leszkiem Możdżerem, Zbigniewem Namysłowskim.
Zespół 4Set wystąpił w składzie: Łukasz Gorczyca – bas, Adam Grzelak – bębny, Jacek Prokopowicz – instr. klawiszowe. Koncert w Domu Kultury zorganizowano w ramach cyklu „Muzyka na deser”

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl